Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

U Boskovic se objevil v obilí záhadný symbol! Mimozemšťané? Nebo práce vtipálků?

U Boskovic se objevil v obilí záhadný symbol! Mimozemšťané? Nebo práce vtipálků?
Zdroj: Ondřej Živný
Předchozí Další
U silnice mezi Krhovem a Skalicí nad Svitavou na jihu Moravy se v obilí objevil záhadný symbol. Stonky obilí nejsou polámané, ale jen ohnuté? Je symbol pravý? Nebo je to dílo šprýmařů?

Kruh se srdcem uprostřed se objevil zřejmě v noci ze soboty na neděli.

"Odhadl bych ho tak na něco přes deset krát deset metrů. V sobotu jsem okolo jel autem a ničeho si nevšiml. V neděli ráno při cestě do Bratislavy už na mě svítil z pole. Je ve směru od Letovic na Brno po levé straně. Několik desítek metrů od silnice. Je to kruh s výsečí a uprostřed symbol, který vzdáleně připomíná srdce," řekl Blanenskému deníku Rovnost Josef Kopřiva z Boskovic.

Podobný záhadný piktogram se na poli objevil také před rokem

"Stonky obilí byly ohnuté v posledním kolínku do pravého úhlu. Polámané nebyly. Úplně stejným způsobem jako v obrazci loni u Boskovic. Já si myslím, že to člověk neudělal. A jestli ano, moc by mě zajímalo jak," dodal Josef Kopřiva.

Zemědělci, kteří na poli hospodaří, si ale myslí, že jde o práci vtipálků, a jsou naštvaní, že jim šprýmaři pošlapali obilí

"Já na nadpozemské síly rozhodně nevěřím. Za mě je to jednoznačně práce nějakých recesistů. A jakou nám udělal škodu? Bude to pár tisíc," uvedl člen představenstva František Slezák.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy