Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Týraná žena zveřejnila na Facebooku fotky potom, co ji zmlátil přítel. Co k tomu říká?

Angela Brower sebrala odvahu a vzepřela se násilnickému příteli.
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie

Angela Brower (37) dokázala to, na co ostatní ženy marně sbírají odvahu. Rozešla se se svým tyranským přítelem, který ji 6 měsíců psychicky i fyzicky týral. Když si došel do bytu pro své věci, brutálním způsobem Angelu napadl, ta pak na sociální síť vyvěsila fotky svého dobitého obličeje.

Napadená žena si zažila během půlročního vztahu opravdové peklo, ale poslední kapka přišla, když si její bývalý přítel přišel pro věci a brutálně ji napadl. Nejdříve ji udeřil pěstí do obličeje, až na chvíli ztratila vědomí. Jakmile nabyla vědomí, zjistila, že ji muž stále bije do temene hlavy. Teprve až když ho zoufale prosila, ať ji nechá, nebo ji zabije, násilník s útokem přestal.

Američanka musela podstoupit operaci hlavy a stále má oteklou tvář. Lékaři jí bohužel oznámili, že už nikdy nebude vypadat jako dřív. Má finanční problémy, protože je práce neschopná, a bojí se, jak to zvládne. Bývalý přítel byl obviněn z domácího násilí.

Napadená žena vyvěsila své zubožené fotky na Facebook, aby upozornila na násilí páchané na ženách a povzbudila ostatní ženy, aby se nenechaly ponižovat a bít.

„Ženy často neví, co mají udělat. Ale pokud nic neuděláte, nikdy se to samo nespraví! Útoky se budou stupňovat a další šanci na útěk už možná nedostanete. Chci být příkladem pro týrané ženy,“ cituje Daily Mail výrok Angely.

Související články

Další články