Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Typologie podle barvy vlasů: Vaše kštice prozradí, co máte za povahu i to, jací jste v sexu!

Pánové, je libo blondýnku, anebo snad brunetu?

Existuje řada studií, které tvrdí, že barva vlasů a charakter člověka spolu souvisí. Na základě témbru kadeří nezřídka podvědomě druhým připisujeme určité vlastnosti. Stačí si jen vzpomenout, kolik vtipů koluje o hloupých blondýnkách.

Přebarvením vlasů pak dáváme svému okolí najevo, že prožíváme období změn, ať už jde o soukromí, nebo práci, popřípadě obojí. Uvědomíme-li si, jak výrazně ovlivňují barvy naši psychiku, možná na tom doopravdy něco je.

Blond vlasy

Lidé se světlými vlasy bývají něžní, citliví a romantičtí, touží po velké lásce. Někdy jsou blondýny a blonďáci lehkomyslní až naivní. Život s nimi nebude fádní, k nudě však mohou sklouzávat v posteli, ve vztazích inklinují k přelétavosti.

Když si necháte obarvit vlasy na světlejší odstín, či například zvolíte blond melír, sdělujete tak ostatním, že dychtíte po milostném vzplanutí. Plavé vlasy odjakživa symbolizovaly erotický náboj a vzbuzovaly sexuální touhu.

Hnědé vlasy

Hnědovlasí jedinci jsou vyrovnaní a empatičtí. Vědí, co od života chtějí, nemusí si nic dokazovat. Bývají spolehliví a přívětiví, důležité je pro ně pohodlí. V sexu umí vycítit, co si protějšek přeje, jsou smyslní, nebojí se říct, co sami chtějí.

Ke kaštanovým vlasům se většinou uchylujeme, zatoužíme-li po přirozenosti, v době, kdy jsme se už zklidnili a držíme se víc při zemi. Záleží nám na blahu druhých, ambice jdou stranou, upřednostňujeme rodinu před kariérou.

Černé vlasy

Lidé s havraními vlasy mívají mnohdy samotářskou povahu, se svými problémy se nesvěřují. Působí nedostupně a tajemně, což opačné pohlaví přitahuje. Rádi se nechávají dobývat, sex velice milují, neoplývají přílišnou fantazií.

Pokud si obarvíte vlasy načerno, obvykle toužíte po klidu a jisté izolovanosti od světa. Cítíte se, aspoň v nitru, osaměle, hledáte vnitřní rovnováhu. Uchováváte si svá tajemství, zároveň si přejete, aby se jiní pokoušeli o vaši přízeň.

Zrzavé vlasy

Rusovlasí jedinci jsou temperamentní a spontánní, nudit se s nimi rozhodně nebudete. Prahnou po dobrodružství, vzrušení a nových zážitcích. Bývají velmi vášniví, a to nejen v posteli, traduje se, že jsou to skvělí a náruživí milenci.

Červené odstíny vlasů často preferují mladí lidé, je to spjato s obdobím poznávání. Ničemu se nebráníte a máte chuť ledasčemu se přiučit, nespokojíte se s málem. Signalizuje to vaši touhu užít si život se vším všudy, co k tomu patří.

Související články

Další články