Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Týpek si uvědomil, že neznámá holka z Tinderu si udělala selfíčko v JEHO vlastní koupelně! Pak to začalo být ještě divnější…

Vloupala se tam snad?
Zdroj: Tinder
"Nikdy jsem ji neviděl a najednou koukám, že její profilová fotka na Tinderu je z mojí koupelny," napsal vyděšený student na Twitter. Krásnou neznámou našel totiž v seznamovací aplikaci, ale neměl vůbec tušení, že by sympatickou blondýnku potkal dříve. Jak se to stalo?

Devatenáctiletého mladíka z univerzity v Západní Virginii to pěkně vyděsilo, a tak se obrátil na sociální sítě. Jak se tam ta holka mohla dostat? Ano, je to jeho koupelna. Dokonce i rozbordelené prádlo v rohu tomu odpovídá! To měl na svědomí jeho spolubydlící. A pak se začala situace pomalu vyjasňovat.

Markovi na Twitteru pomáhaly tisíce lidí a fotka měla stovky sdílení. Až se dostala k Jenny, dívce na snímku. A jaká je šance, že by krásku ze seznamky našel? Docela vysoká! Jenna a Mark totiž chodí na stejnou univerzitu!

Jenna mu poslala další fotku a ta ukazuje, že se jednou zúčastnila večírku, který propukl na koleji, kde Mark bydlel. Všude bylo plno lidí a pařil celý kampus. A tak není divu, že dívka nepozorovaně zmizela v jeho koupelně, kde si rovnou cvakla seflíčko.

Říkáte si, že je to příběh jak z pohádky? Tak to ještě nevíte konec! Všichni, kdo na sociálních sítích sledovali hledání „Popelky“, totiž začali Marka a Jennu přemlouvat, ať jdou na rande. A opravdu, během Dušiček se páreček podle informací Buzzfeedu dal dohromady!

Související články

Další články