Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Týpek poslal bývalé přítelkyni selfíčko s novou holkou: Její odpověď ho rozbrečela!

Zdroj: Profimedia, archiv
Některé věci se prostě bývalým partnerům nedělají. Opravdu ne. Třeba není dobrý nápad posílat bývalým polovičkám fotku se svou aktuální láskou jako totální výsměch. Ale přesně to jeden nemoudrý chlapec udělal. A zaplatil.

Vtipná odpověď dívky na nevhodnou zprávu bývalého se šíří na internetu jako blesk. Namachrovaný týpeček totiž poslal bývalé přítelkyni vysmáté seflíčko s novou holkou. „Doufám, že tě to moc nenaštve,“ dodal trapně.

Odpověď přišla záhy. „Doufám, že tě to moc nenaštve,“ napsala jeho bývalá přítelkyně a poslala taky fotku. Svého snubního prstenu!

A najednou týpka přešel smích. „Teď jsi mi právě plivla do obličeje. To je teda chování. Gratuluju, z*urvilas mi celej den!“ To byla jeho první drsná reakce. Pak se trochu uklidnil a začal psát ublíženým tónem.

„Věděl jsem, že to, co jsem pro tebe dělal, ti nikdy nebude stačit. Ale taky někde hluboko uvnitř tuším, že ty a tvůj novej kluk na sebe nikdy nebudete tak napojení, jako jsme byli mi dva,“ dodává zhrzený milenec. Jakoby zapomněl, kdo celou konverzaci vůbec začal!

Související články

Další články