Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Týnuš Třešničková si troufla ukázat se bez make-upu: Špulí napíchané rty a vypadá jako lebkoun. To má být jako sexy?

Týnuš Třešničková si troufla ukázat se bez make-upu: Špulí napíchané rty a vypadá jako lebkoun. To má být jako sexy?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 17 fotografií
Týnuš Třešničková je česká youtuberka, která má obrovskou základnu fanoušků. Na jejím instagramovém účtu ji sleduje přes dvě stě tisíc lidí. Tahle holka si velmi zakládá na svém vzhledu a podle toho, co provádí se svým tělem, tak doposud nebyla se sebou vůbec spokojená. Je ale dobrým příkladem pro mladé slečny, které tvoří většinu jejích sledujících? Tentokrát se Týnuš ukázala bez líčidel a všichni můžeme zůstat v klidu. Není to žádná nadpřirozená krása, ale obyčejná holka s mastnou pletí a pupínky.

Youtuberka Týnuš Třešničková ovlivňuje spoustu dospívajících dívek a pro mnohé je vzorem. Jedni se ale bouří, protože jsou přesvědčeni o tom, že holka jako Týnuš by rozhodně neměla být vzorem pro mladé slečny.

Mladá youtuberka si totiž často protiřečí a dělá úplný opak toho, než co hodiny hlásá do kamery. Na jednu stranu tvrdí, že by se holky měly mít rády takové, jaké jsou a na straně druhé už v tak mladém věku podstoupila plastickou operaci.

U Týnuš Třešničkové nikdo nemůže očekávat přirozenost. "Z té holky se pomalu stává chodící reklama na umělost," bouří se někteří lidé. Týnuška si nechala plasticky vylepšit své poprsí, rty si pravidelně také přifukuje a chybět nemůžou ani umělé řasy a nehty.

Po hodně dlouhé době youtuberka překvapila a ukázala se fanouškům na sociálních sítích bez líčidel. A všichni mohli žasnout nad tím, že Týnuš opravdu není dokonalá. Kdyby totiž neměla na sobě umělé řasy, tak vypadá jako každá druhá.

Mastná pleť s pupínky a vysoké čelo. To je Týnka, když se hodiny nelíčí před zrcadlem.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy