Týnuš Třešničková a Carrie Kirsten. Dvě youtuberky, které mají na jednu stranu statisíce obdivovatelů a na stranu druhou se stávají častým terčem parodií nejenom od svých youtuberských kolegů, ale i ostatních lidí.

Týnuška Třešničková vyniká hlavně v tom, že si náramně protiřečí. Před nějakou dobou si nejspíše konečně uvědomila, že její tvorbu sledují i hodně malí diváci, především dívky, a tak vyrukovala s velmi krásným tvrzením, že by se všechny slečny měly mít rády takové, jaké jsou a nesnažit se měnit.

Tohle je sice moc krásné poselství, ale ne z úst Týnky, která si nechala udělat plastikové cecky, které nám na každém druhém Instastories cpe pomalu až do obýváku na vánoční stůl vedle cukroví. Na Týnku se také provalilo to, že pravidelně chodí na výplně rtů, což některé její fanoušky utvrdilo v tom, že jejich modla je ve svých výrocích patrně dost mimo.

Týnuš si ale zaslouží velkou pochvalu za to, že konečně pochopila, že nikoho nezajímají její nicneříkající žvásty na videu, když má rolák až ke krku, ale že jediná možná cesta, jak pokračovat ve své tvorbě, je ukazovat svoje dyndy co nejvíce.

Je úplně fuk, že se podivuje nad tím, jak je možné, že když si zkrátí vlasy, tak jich má najednou o něco méně, než předtím. Tady je důležité, že ke své velmi filozofické úvaze o krátkých vlasech a jejich hustotě přidá fotku mokrých čudlíčků zabalených v ručníčku.

Týnka by si ale měla dát bacha, protože jí roste vážná konkurence v podobě Carrie Kirsten. Ta se dlouhou dobu urputně snažila točit videa, která měla lidem otevřít oči a ukázat jim správný směr, ale nakonec nejspíše usoudila, že se svým tělem a hezkou tvářičkou to dotáhne dál.

Ani jedna z youtuberek se letos nedostala do první desítky v žádné z kategorií Czech Blog Awards. To znamená jediné. Jejich tvorba je podle lidí klišé, které už nemá co nabídnout. Na tomhle tvrzení se shoduje spousta jejich fanoušků, pro které byly holky kdysi vzorem.

Carrie Kirsten zatím nepropadla žádným plastickým úpravám jako její kolegyně, ale rozhodně se nebojí ukázat víc, než by možná někteří chtěli vidět. Legendární je u téhle youtuberky skandál, kdy se měly na sociálních sítích objevit její nahé fotky.

Jistě, Carrie Kirsten to popřela a označila za fotomontáž, ale lidé jsou jiného názoru. Tak co myslíte, která z těch dvou číčin píčin je vaše favoritka a která větší couřička?