Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Týna ze Slunečné odhodila montérky i zábrany: Žhavá Eva Burešová pózovala polonahá

Týna ze Slunečné odhodila montérky i zábrany: Žhavá Eva Burešová pózovala polonahá
Zdroj: FTV Prima / archiv Evy Burešové
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Herečka Eva Burešová (26), kterou si lidé oblíbili jako Týnu Popelkovou v seriálu Slunečná, nepřestává dokazovat, že je skutečně žhavá. Ačkoliv má doma syna Nathaniela, rozhodně nevypadá na to, že by za sebou měla porod. Na nových snímcích z focení s Ondřejem Pýchou ukázala postavu, kterou by jí mohla závidět každá žena.

V roli Týny Popelkové v seriálu Slunečná je Eva Burešová pracovitá dívka, která svůj čas tráví v montérkách či jiném oblečení, které si může na statku ušpinit. Ve skutečnosti je ale herečka kus ženy, která ví, co jí sluší, a ráda čas od času ukáže své přednosti.

Při focení s Ondřejem Pýchou se Burešová svlékla do silonek, na nohy obula podpatky a pózovala celá v černém. Pohledné herečce černá barva sluší a na snímcích ze zákulisí vypadá zatraceně žhavě.

Sexy Eva Burešová

Ačkoliv Eva zatím zveřejnila jen malou ochutnávku z focení, není pochyb o tom, že na všech snímcích bude vypadat velmi dobře. Koneckonců se nemá za co stydět, postavu má totiž dokonalou a v obličeji je nádherná. Podívejte se v galerii.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy