Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tyhle ruce prozradily všechno! Stačil jeden záběr a celé Česko už ví, kdo se stane MasterChefem!

Čí jsou tyhle ruce?
Zdroj: facebook.com / TV Nova
Víme, kdo bude letošním MasterChefem. A nebylo to tak těžké poznat. Vítěze totiž prozradily jeho ruce.

Až ve středu večer se mělo Česko dozvědět, kdo bude letošním MasterChefem. Jenže díky upoutávce v televizi už to vědí úplně všichni. Nebo si alespoň myslí, že to vědí.

Stačil vteřinový záběr na ruce, které drží pohár na konci pořadu, a podle fanoušků je to venku! Když si totiž diváci srovnali vzhled obou kuchtíků, došlo jim, že bledé ruce se světlými jemnými chloupky jsou Romana. Zdá se, že na povrch uniklo něco, co mělo být až do středečního finále skryto.

Tyhle ruce nyní zajímají všechny fanoušky MasterChefa.

Podívejte se na záběr z upoutávky na závěrečný díl kulinářské show ještě jednou. Tak čí jsou to teda ruce?

Poctivě jsme srovnávali do nejmenšího detailu, komu patří. Pro nás jsou to ruce Romana.

Celé Česko je na nohou a rozděleno do dvou táborů. Jedni jsou si jistí, že ruce jsou prostě Romana. Jen pár lidí tvrdí, že to může být Jirka.

Jenže…

Nebyl to od televize Nova náhodou jen promyšlený trik, jak zmást všechny fanoušky? Co když ruce nepatří ani jednomu kuchaři a pohár schválně drží třeba někdo ze štábu? Ve hře je více variant.

Přece by střihač neudělal takovou amatérskou chybu. To by televize určitě nechtěla, aby všichni předem věděli, kdo je vítěz. Ale Jirky tyhle ruce nejsou. Leda by si pečlivě kvůli upoutávce oholil paže a vybělil kůži.

Související články

Další články