Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tyhle kočičky mají jednoho pána! Tomu se všichni smáli, ale teď mu závidí. Švédská trojka jak z učebnice!

Tyto dvě ďáblice jsou už bohužel zadané.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Tyhle dvě kočičky by si určitě vystačily samy. Jsou totiž bisexuální. Ale ještě mají svého Adama, o kterého se dělí. Dohromady tvoří dokonalou trojici. Klape jim to nejen v sexu, ale i při výchově jejich dětí. Nikdo na nikoho nežárlí a všichni jsou happy. Tak si je pojďme představit pěkně kus po kousku.

Když byl Američan Adam Lyons (34) mladý kluk, kámoši se mu smáli, že nikdy nesbalí sexy holku. Že je to lůzr a bude vždycky jen koukat na porno s rukou v gatích.

A tak se Adam naštval, našprtal si pár triků, šel do sebe a poměrně rychle se z něj stal přeborník na balení sexy kočiček.

„Tehdy mi došlo, že mohu mít každou, na kterou si pomyslím. Jeden čas jsem jich měl 14 najednou, to bylo vážně šílené,“ směje se dnes Adam.

Jednoho dne potkal Adam krásnou barmanku Alexandru. Mohli spolu prožít krásný život, udělat si kupu dětí, koupit domek a dělat grilovačky na zahradě. Tak jako to dělá většina lidí.

To by ale Adam nesměl mít rád sex ve třech. A tak jednoho dne domů dotáhl bisexuálku Brooke Shedd (26). A tahle holka mu totálně překopala život.

Adam se rozvedl a začal dýchat jen pro perverzní Brooke. Ta měla Adama ráda, ale na rovinu mu řekla, že ženského objetí se nemíní vzdát.

A Adamovi to nevadilo, tak začali hledat další kočku do party. Když potkali Jane Shalakh (25), měli jasno, že je to ta pravá buchta, která jim bude vyhovovat.

„Když jsme potkali Jane, věděl jsem, že je výjimečná. My tři jsme si prostě sedli,“ říká Adam pro Daily Mail, který přinesl jejich příběh.

Prý jim to ale klape i mimo postel. Brooke nedávno porodila syna Dantého. Z předchozího vztahu má ještě syna Olivera.

„Jsme jako každá normální rodina. Jen máme doma dvě maminky. Naše děti budou dostávat tolik lásky,“ usmívá se spokojený pán domu.

Všichni žijí spolu v jednom domě v Los Angeles. Adam navíc má jistotu, že nemusí shánět chůvu nebo nějaké babičky, vždycky má jedna holka čas a může hlídat.

„Je nám dobře, jsme si naprosto oddáni a když bude možnost, rádi přibereme ještě jednu dívku. Musí ale vyhovovat nám všem,“ tvrdí Adam, který rozhodně nepatří mezi troškaře.

Nás by tedy zajímala i situace, jak to u Adama vypadá, když Brooke a Jane mají své dny. Ale možná u nich vládne harmonie pořád.

Související články

Další články