Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Týdny bez telenovel jsou pro národ trýznivé! Víme, kdy se může pražská kavárna těšit na povánoční návrat milovaných seriálů

Hanák je napsán tak, aby z něj byly vydřené totálně všechny divačky
Ordinace a jejich muži měli proč být frustrovaní!
Zdroj: TV Nova

Zatímco venkov si v klidu debužíruje u Událostí, komentářů, hlavně Pražáci trpí nováckou seriálovou přestávkou, která je sice mnohem kratší než ta letní, která předchází startu podzimního schématu, ale i tak je nekonečná.

Aby ne! Žádná Ulice, Ordinace, Počátky, Manuela, Esmeralda, prostě nic.

Ale pražská kavárna nemusí hned zapíjet žal, v lednu to vypukne nanovo. Jako první vystartují v pondělí dvanáctého Doktoři z Počátků a Ulice, ale bomba vybuchne až druhý den. Ano, jistě k radosti české inteligence a filmových fajnšmekrů začne s novou znělkou a logem asi padesátá šestá série Ordinace v Růžové zahradě 2, nejsledovanějšího seriálu českého televizního trhu.

Hlavní seriálová novinka Novy – premiérový seriál Policie Modrava uvede Nova až později, ale bude to brzy. Zatím se ví, že seriálu budou patřit pravidelně neděle, kdy bude začínat hned po zprávách.

Po vánoční pauze se vrátí i zpravodajské a publicistické pořady Novy, které se v průběhu jara 2015 postupně představí z nového studia.

Střepiny své příznivce znovu osloví už v neděli 4. ledna, Volejte Novu a Koření se na obrazovkách objeví v sobotu 10. ledna. Diváci show Prásk! se mohou na další novinky ze světa celebrit těšit už ve čtvrtek 15. ledna a fanoušci pořadu o vaření U Haliny v kuchyni se jeho návratu dočkají 24. ledna.

Pořady Víkend a Rady ptáka Loskutáka si diváci budou moci naladit opět v únoru, tedy ti, kteří si to v těchto chudých, prázdných dnech, které nedávají důvod pro to žít, nehodí už proto, že v úterý a ve čtvrtek se musejí obejít bez MUDr. Čestmíra Mázla (49) a Babety Trefné.

Související články

Další články