Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Týdenní horoskop: Raci dostanou zajímavou nabídku, Beranům se bude dařit ve vztazích

Zamilovaný pár při západu slunce.
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
Horoskopy

Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na období od 26. února do 3. března 2024. Přečtěte si váš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu v aktuálním týdnu? Dozvíte se, jak se vám bude dařit nejen v práci, ale i ve vztazích.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Milí Vodnáři, budete mít pocit, že na pracovišti vládne napjatá atmosféra. Zkuste zjistit, co je toho příčinou. Budete se muset rovněž rozhodnout, na čí stranu se postavíte. Problémy v práci se vám bohužel podaří převést i do soukromého života. Tento týden si za rámeček nedáte. 

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vážené Ryby, uvědomte si, že stabilita v citové oblasti je důležitá i pro vaše úspěchy v práci. Dlouhodobě vynaložená snaha se vám vyplatí, čeká vás uznání od ostatních, ale také zasloužený finanční příspěvek. Pohoda zavládne i v kruhu rodinném. Konečně se bude dařit! 

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Drazí Berani, horoskop prozrazuje, že kolegové v práci chystají nějakou kulišárnu. Měli byste je trochu krotit, neboť nadřízení by pro podobné záležitosti nemuseli mít pochopení. Ale legrace bude, to zase ano. 


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, hvězdy naznačují, že vaše finanční situace by mohla zaznamenat zlepšení. Nečekejte obrovský skok, ale jakékoli zvýšení mzdy bude vítáno. Před kolegy to ale raději nezmiňujte. Mohlo by z toho být velké mrzení. 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vážení Blíženci, hvězdy vám napovídají, že pokud máte obavy ohledně své práce, ať si je nenecháváte jen pro sebe. Zkuste jednat. Předložte svému nadřízenému alternativní přístup k řešenému problému. Budete mile překvapeni, s jakým ohlasem bude vaše iniciativa přijata. 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, hvězdy slibují, že tento týden obdržíte nabídku na povýšení, dobře zvažte oběť, kterou budete muset přinést v osobním životě. Bude-li to možné, vezměte si čas na rozmyšlenou a proberte to s rodinou, jíž se to rovněž týká. 

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Drazí Lvi, horoskop vás nabádá, že byste se neměli před kolegy v práci tolik naparovat. Je sice pochopitelné, že chcete na svého šéfa udělat co nejlepší dojem, ale neměli byste to činit příliš okatě. Nezapomínejte ale také na své nejbližší. Zkuste pro ně připravit nějaké překvapení. 

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Milé Panny, tento týden pro vás bude mimořádně příznivý, zejména co se týká pracovní oblasti. Pokud všechno stihnete včas a neuděláte chyby z roztržitosti, můžete se těšit na řádné ocenění od nadřízených. 


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vážené Váhy, horoskop na tento týden prozrazuje, že se vám především v práci bude dařit výtečně. Dočkáte se nejen uznání od ostatních kolegů, ale finanční odměna by vás také minout neměla.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Drazí Štíři, horoskop vám radí, abyste za situace, kdy budete potřebovat na pracovišti dosáhnout svého, slevili ze svých požadavků a nároků na ostatní kolegy. Nebuďte tvrdohlaví, bez kompromisu to nepůjde. 

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vážení Střelci, hvězdy vás povzbuzují, abyste si v práci promluvili se svým nadřízeným o svých dalších plánech, které jsou pro vaši kariéru důležité. Zavažte se, že uděláte maximum pro to, abyste je doopravdy uskutečnili. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Drazí Kozorozi, hvězdy prozrazují, že se v práci dočkáte překvapení. Nadřízený, z něhož jste vždy měli pocit, že vás přehlíží, vám přede všemi vysekne poklonu za práci, kterou odvádíte. Tak pak nebuďte moc namyšlení. 

Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy