Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

TÝDENNÍ HOROSKOP pod vlivem rudého Měsíce: BÝK pozná touhu, LEV převezme iniciativu

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
První úplněk letošního roku k nám přichází 21. ledna, v 06:12 hod. Mělo by jít o „Sněžný úplněk“ podle starých Indiánů, ale všechno bude jinak. K úplňku se pojí zároveň úplné zatmění Měsíce, jedná se o poslední úplné zatmění tohoto desetiletí. Měsíc bude mít krvavě rudou barvu, což bude vzbouzet jisté obavy. Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a jak s tím zacházet? Přečtěte si ve SPECIÁLNÍM TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Berani, do nového týdne se vrhnete po hlavě. Oproti předchozím dnům nepociťujete fyzickou ani psychickou únavu. Může za to částečně Krvavý Měsíc. Naopak se cítíte silní jako váš zvířecí předchůdce a s hlavou vztyčenou spěcháte dobít štěstí. Nabízí se vám spousta lákavých svodů, zůstáváte však věrni oficiálnímu protějšku. Jste na sebe pyšní, ani se nestíháte litovat. Jak přežít pokušení? To najdete ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Milí Býci, do nového týdne se probudíte s úsměvem na tváři. Není divu, že vám široké okolí připadá sklesle a bez nálady. S temperamentem a elánem Býků se totiž může měřit jenom málokdo. Úplněk přináší skvělé zprávy v oblasti lásky. Pokukuje po vás hned několik atraktivních protějšků. Kterého si vyberete? To najdete ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Ach, ten mocný Měsíc! Emoce s vámi cloumají víc, než je u Blíženců zvykem. Využijte toho ve svůj prospěch a jednejte podle toho, co žádá srdce. Na začátku týdne se ukáže, kdo vás má skutečně rád. Vřelé city se projeví nejenom v partnerské rovině, ale zasáhnou i pouto mezi rodinnými příslušníky nebo přáteli. Budete mile překvapeni proměnami v mezilidských vztazích. Na co si ale musíte dát velký pozor? To najdete ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Raci budou mít pocit, že je opačné pohlaví jenom provokuje a nepřitahuje. Místo správných protějšků potkáváte samé podivné existence. Prudké emoce na pracovišti se nevyhýbají ani předposlednímu lednovému týdnu. Zkuste být alespoň vy nad věcí. Úplněk vás podrží! Co se bude u vás v práci dít? To najdete ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Úplněk zdůrazňuje vaši individualitu. Jste sebejistí a víte, čeho chcete dosáhnout. Ve vztahu potřebujete mít hlavní slovo. Energie ani odvaha vám na začátku týdne neschází. Jak jinak, když jste pod ochranou svého vládce Lva. Lákají vás náročné úkoly a mnozí se mohou dokonce rozhoupat k rozjezdu podnikání. Jste přesvědčeni o svých kvalitách a nechcete propásnout šanci. Navíc se vám rýsuje zajímavý vztah. Kdo to může být? To najdete ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) První úplněk letošního roku vrací Panny do minulosti. Není třeba panikařit! Půjde o příjemnou cestu zpátky do minulosti, kdy vaše srdíčko zaplesá. Zavzpomínáte na životní úspěchy, nebo se naopak zaradujete nad tím, že už nezopakujete znovu stejnou chybu. Setkání s expartnerem bude sice šokující, ale vy to snad zvládnete. Na co si při setkání s bývalým milencem musíte dát velký pozor? To najdete ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Nevyřešené problémy ve vztazích se mohou vlivem Luny dostat ke slovu. A to hlavně u přátel, s nimiž jste se nerozešli v dobrém. Je čas narovnat karmu a vyříkat si vše, co zůstalo otevřené. Platí jednoduchá rovnice, pokud vám něco vadí, změňte to. Nedaří se vám mít perspektivní vztah? Teď je šance na odstřižení minulosti. Vrátí se vám vše, co jste zasili. Co to přesně bude? To najdete ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Další lednový týden odstartuje v duchu kariérního růstu. Zjistíte, co by vás v pracovní sféře naplňovalo. Dost možná najdete odvahu k tomu, abyste změnili zaměstnání. V milostném životě se nebojte převzít iniciativu, což platí hlavně pro singles. Vesmír slibuje šanci navázat stabilní vztah. Co se bude dít u vás v práci? To najdete ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Rudý úplněk aktivizuje oblast delších cest a otevře nové kariérní příležitosti. Můžete najít odvahu, abyste opustili teplé místečko a zkusili štěstí jinde. Skvělé vyhlídky mají hlavně vynalézaví Střelci, kteří se nebojí rozjet vlastní podnikání. Tolerance zklidňuje vztahové vody. Přestanete se soustředit, co by měl protějšek změnit a pokud chcete změnu, začnete u sebe. S partnerem hrozí zlá hádka. Proč? To najdete ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Milí Kozorozi, závěr měsíce je náchylný ke konfrontacím. Vydržte a stůjte za svým. Nejste znamením, které se sesype kvůli maličkosti. Naopak se perete do posledního dechu a konkurenci v lásce dáte za vyučenou. Hvězdy také vybízí investovat energii do zvelebení domácnosti. Jak zatočit s konkurenty v lásce? To najdete ve fotogalerii!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Slunce vstoupilo do vašeho znamení a přináší samá pozitiva. Máte pocit, jako by někdo zamával kouzelnou hůlkou a místo neúspěchu se vám začalo dařit. Tak nelenošte a chopte se příležitosti. Nová láska je na spadnutí! Nepodceňujte první dojem a hoďte se do gala. Úplněk znovu upozorňuje zadané: Měli byste se zdržet mimomanželských románků. Co se stane, když se necháte svést k hříchu? To najdete ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Luna v úplňku si posvítí na pracovní povinnosti Ryb. Mezi vámi a nadřízeným stále panuje nepohoda kvůli tomu, že povinnosti děláte podle svého. Trváte na tom, že výsledky máte. Váš nový objekt lásky tlačí na pilu, čímž se vám zprotiví. O co novému objevu opravdu jde? To najdete ve fotogalerii.

Související články

Další články