Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Týdenní horoskop: Lvi se mohou těšit na romantiku, Vodnáři se dostanou do centra pozornosti

Zamilovaný pár
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na další listopadový týden. Přečtěte si náš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu v týdnu od 13. do 19. listopadu 2023? Dozvíte se, jak se vám bude dařit nejen v práci, ale i ve vztazích.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V nadcházejícím týdnu se vám bude dařit a vaše kreativita dosáhne vrcholu. Vaše nápady vás dostanou do centra pozornosti. Nezaměřujte se však pouze na soutěžení s ostatními, ale hledejte cesty ke spolupráci a sdílení úspěchu. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Berte svou práci opravdu zodpovědně. Dokončujte své úkoly s maximální precizností, jedna osoba ve vašem okolí může totiž číhat na jakoukoli vaši chybu. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vaše zkušenosti vám přijdou vhod, protože pracovní úkoly, které vás tento týden čekají, budou náročné. Přesto je s lehkostí zvládnete! Nezapomeňte udržovat dobré vztahy s kolegy. Pro váš úspěch je to totiž naprosto nezbytné. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nezapomínejte být otevření a přátelští vůči novým členům týmu. Pomozte jim se zapojit do kolektivu tak, jak jste si přáli, aby vám někdo pomohl, když jste byli nováčkem. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Na pracovišti vás čeká příjemné překvapení od kolegy, se kterým jste se dosud moc nesetkávali. Veřejné uznání vaší práce vám udělá radost a dodá vám to energii do dalších náročných úkolů. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci se připravte na to, že budete muset čelit nespravedlnosti. Neustupujte a obhajujte své názory odhodlaně a s pevnými argumenty, i když ostatní kolegové budou postupně ustupovat. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy naznačují, že na vás na pracovišti čeká výzva. Při vyjednávání buďte spravedliví, ale pevně stůjte za svými požadavky a hlavně si připravte pádné argumenty. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy předpovídají, že se v práci setkáte s řadou obtížných úkolů. Přesto se vám podaří zazářit v řešení složitých situací, což vám přinese uznání a zvýší váš kredit u nadřízeného. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

I když je důležité budovat vztahy s novými kolegy, nesmíte opomíjet své pracovní závazky. Pomoc jim nabídněte, ale ne na úkor vlastních povinností. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše tendence k přílišné otevřenosti může přinést komplikace. Zvažte, zda neexistují věci, v nichž má váš nadřízený pravdu. Své obavy sdílejte mimo pracoviště. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V tomto týdnu na vás čeká úspěch. A velký! Využijte pozitivní atmosféru v práci k prosazení svých cílů a nebojte se vyhledat radu od těch, kdo jsou již ve vašem oboru úspěšní. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Očekávejte úspěchy na obchodních jednáních, kde prosadíte své plány. Avšak v opojení z vítězství si dejte pozor, abyste neodhalili více, než je zdrávo, protože by to mohlo být zneužito. Jak se vám bude dařit ve vztazích, se dozvíte v galerii.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy