Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Týdenní horoskop: Blíženci musí dát pozor na své chování, Panny čeká příkoří

žena, rozmařilost, růžová
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
týdenní horoskop

Nový týden začínáme se Sluncem v Blížencích, půjde tak především o kreativitu a schopnost se rozhodnout. S tím mají Blíženci občas problém, a tak i ostatní znamení zvěrokruhu čeká tento týden boj s vlastní hlavou a upevňování vnitřní rovnováhy. Co hvězdy na tento týden připravily právě pro vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento týden vás čeká mnoho zajímavých návštěv, které vám rozzáří všední dny. Konečně získáváte zpátky svou vnitřní rovnováhu a přesně víte, kam teď musí vést vaše kroky. Jen tak dál, Vodnáři! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nenechte se zahanbit aktivnějšími kolegy a pořádně se do toho opřete! Vesmír je vám tento týden nakloněn a dopřeje vám dokonce pár klidných večerů, které bude vhodné využít k rozjímání a meditaci. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V partnerském vztahu vše poběží jako po másle. Nemusíte se bát žádných výrazných otřesů ani hádek, naopak! Budete zamilovanější více než kdy dřív a konečně se shodnete na dlouho diskutované věci. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Práce budete mít až nad hlavu, což vám i přinese vytoužený finanční profit. Konečně budete mít šanci ušetřit si na letní dovolenou, případně rekonstrukci domácnosti, o které dlouho sníte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dejte si tento týden pozor, ať nejste zbytečně zlí, k ničemu by to nevedlo. Občas v záchvatu emocí řeknete něco, co vás později mrzí. Slunce ve vašem znamení jen zintenzivňuje vaše přirozené vlastnosti. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Můžete být dobří v čemkoli, co si zamanete, nebojte se toho! Skutečné štěstí spočívá v energii, kterou dáváte do věcí, jež vám dělají radost. Protože na co se soustředíte, to roste. Není čas na negativní myšlenky. Nejsou vám k ničemu. Váš tip najdete v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Málo se soustředíte na lidi kolem sebe, protože předpokládáte, že s vámi zůstanou za každé situace. Opak by však mohl být brzy pravdou. Mějte ale na paměti, že každý člověk má svůj jazyk lásky, kterým vyjadřuje náklonnost. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Každá životní situace nebude vždy lehká, ale to ještě neznamená, že ji nemůžete zvládnout. Nesnáze vás v životě naučí, jak je překonat, příště už budete moudřejší. Teď se smiřte s tím, že jdete trochu do neznáma. V galerii najdete, co vám tento týden vykouzlí úsměv na tváří.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte milí a pokorní, to vám tento týden usnadní veškerou komunikaci. Jen v partnerském vztahu by to tentokrát mohlo trochu drhnout, vypadá to, že máte se svým protějškem naprosto rozdílné představy o životě. V galerii najdete, co s tím.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento týden se u vás bude nést v duchu minimalismu. Zřejmě protřídíte některé své věci, zároveň změníte koncept celé domácnosti. Skříně zkuste srovnat podle techniky Marie Kondo! Konečně v tom budete mít opravdu pořádek. V galerii najdete váš týdenní tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jste zadumaní do sebe a málo vnímáte své okolí. Vaše očekávání se jistě nesetkávají s očekáváními vašeho nadřízeného, který by si představoval mnohem větší iniciativu, než ukazujete. Zkuste trochu podpořit svou pracovní morálku. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Toužit budete po romantických večerech při sklence vína a oblíbené deskové hře či kartách. Potřebujete zase pocítit obyčejnou radost, která vám dá energii i do vašich dalších aktivit. Jste ukotveni v nudném stereotypu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy