Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Týden v Ulici očima odborníka Novotného: Než sex s Miládkou, radši karboš u Henryho a onanie!

Zdroj: TV Nova

Bože, tolik myšlenek a tak malý prostor, budu to muset vzít z gruntu. Předně Pumrová/Brežněv vs. byt plný puberťáků, to je mix, který nemůže fungovat a slibuje ještě mnoho zla, které se mi snaží scénáristé sebrat plány Brežněva a Gábiny na odstěhování, což je hrozná škoda, protože mě hrozně baví, když Matěj Jordán trpí. Kuba Štáfek je v civilu kámoš, ale v bedně má u mě smůlu.

Jordán není špatná figura, celkem rozumnej kluk, ale nesnáším přehnané diplomaty. Než se ten blbeček Jordánovic vymáčkne a něco vyřeší, musí kvůli tomu pětkrát svolat do Coolny táborovou radu, po které se konečně chlapsky ozve, řekne, co má srdci, a začne se to jako řešit, aby pak měsíc čuměl, jak se nic neděje. Navíc v tom squatu trpí k mé potěše nejen Jordán, ale hlavně zlá a k Hynkovi nekompromisní Pumrová, které přeji jen to nejhorší, a tak doufám, že nejenže bude situace třaskavá ještě dlouhou dobu, ale ještě by se mohli přistěhovat tři feťáci a polský zájezd, no prostě jen houšť.

Síť intrik, kterou plete okolo dementního Oldy Klára, mě neskutečně baví. Už proto, že jsem zhlédl rozhovor s Hanou Igondou Ševčíkovou, která ji hraje, a došel k závěru, že dotyčná ani nemusí vypočítavou mrchu plnou mindráků vůbec hrát, což mě hrozně baví. Škoda, že je Olda po té mrtvici takový imbecil, že mu nedocvakne, že má Kláru obtáhnout a odkopnout. Legrační je, jak tvůrci potřebují omluvit Oldův vnitřní boj, a tak neustále vnucují divákovi různé večerní návaly a nízké libido Jitky Farské, což u mě evokuje představu sexu Oldy a Farské, což je tak zrůdná představa, že bych radši kopuloval ve trojce s kozí hlavou s pavoučíma nohama a brokolicí (dvě mé největší noční můry z dětství), než sledoval byť jen náznak sexuálního života Farských.

Farské to navíc patří. Když je blbá a obětavě se stará o blba Oldu i po těžké nemoci a altruisticky se mu oddává, musí ji stihnout zasloužený trest.

Ano, jistě, já vím, milé čtenářky, já vím, Ema! Bože, jak nerad téma Ema otevírám. Ema Toužimská je totiž tzv. trpitelka seriálu, na kterou nelze zaútočit. Těžce zkoušené dítě s nevyjasněným vztahem k matce teď navíc trápí přítel biologické matky, který po ní vyžaduje nesmysly a brání jí i v učení (velmi věrohodná scéna, mimochodem) a prostě pořád něco požaduje, až mám strach, co že bude po nebohé Emě, která se pomalu stává ženou, chtít příště.

Vůbec celá famílie Liškových je jedno velké utrpení. Tak jistě, Ljuba Krbová coby Lišková musí trpět ze zákona, kvůli směrnici Evropské Unie, podle které musí seriálové postavy představované bývalými spolupracovníky Státní bezpečnosti trpět, ale stejně jako její manžel, Ema a její bratr Franta v seriálu neustále trpí a osud jim připravuje stále nové a nové úklady. Mám takový pocit, že tato rodina z utrpení nikdy nevyjde, i kdyby vyhrála v loterii, protože si svým depresivním přístupem k životu o permanentní neštěstí doslova koleduje. Teď jen doufám, že si Bedřich pořádně odskáče, jak s Jardou Foglarem, pardon Hejlem, pacifikovali v hospodě zloděje, co jim vykradl dílnu. Teď se hrozně diví, že ten na ně podává trestní oznámení pro omezování osobní svobody, na což má plné právo, a já mu nepokrytě fandím, neboť koukám na Kriminálku Miami a zločin se rozhodně nedokazuje tak, že dva pitomci v montérkách kroutí za zády ruku občanovi v hospodě a hučí do něj „Tys nám vykradl dílnu“.

Řešit to Eliáš, tak má zlodějíček na krku hořící pneumatiku, v zadku lešenářskou trubku a v kapse soupis vyděračských požadavků, na kterých Eliáš, jeho nový pán, trvá, zatímco Hejl s Liškou zavolají esenbáky a čekají na spravedlnost.

Ta snad dostihne idiota Lumíra, zábavný prvek show, který za kopulaci s Miládkou zaslouží mnohem víc než její trapné pokusy o to, dostat ho do chomoutu. Lumír za to, že netrtká svoji sekretářku nebo nějakou mladou asistentku, prostě jak to starostové dělají, ale nejširší a nejblbější kombajn široko daleko, zaslouží utrpení prvního řádu. Panebože, když si vzpomenu na tu Světlanu, což je sice emancipovaná kráva, ale bodatelná, a srovnám ji s Miladou, nejasexuálnější bytostí v seriálu, a to počítám i starého Peška, nemohu se ubránit dojmu, že Lumíra čeká nepěkná budoucnost a diváka velká zábava.

A divák je v UIici pánem.

Tedy samozřejmě až po Eliášovi…

Za týden se u Ulice těší na viděnou Pavel Novotný

Související články

Další články