Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Týden v Ulici očima odborníka Novotného: Místo rozvodu dítě, nechutnost! A proč Gábina netrpí víc?

Gábina trpí málo, Gábina musí trpět víc!
Zdroj: ulice.nova.cz
+ Další fotografie

Minulý týden v Ulici byl pro mě jako pro skalního diváka především ve znamení rozkoše z prohlubujícího se utrpení všech zúčastněných.

Předně Mára! Zaplať pánbůh, že už ho má v rukách nebankovní sektor a jako správný ručitel za půjčku je trestán za svou idiocii. Jen houšť a snad bude brzy viset za asistence vymahačů za kotníky hlavou dolů nad propastí, aby si každý divák u bedny uvědomil, že přátelům ručí jen kokot, nebo… Mára.

Neštěstí Gábiny Pumrové mě přivádí místy až k erekci, ano, tak jsem šťastný, že trpí. Kde bere tu drzost mít v hlavě pořád Vaška? Co si to dovoluje nemilovat svého naivního pablba Hynka? Ano, vím, scénáristé tady hrají na jistotu. Sexem se stálým partnerem znuděná slepička má stále v hlavě dávného nabíječe – horolezce (no spíše skálolezce, ale v erotických představách si ho představuje jako horolezce, který zahodí cepín a ve stanu se jí ve spacáku zmocní a vezme si bez ptaní, co chce) a teď se zmítá mezi rodinou a kolouškem. Doufám, že to skončí katastrofou a Pumrová si uvědomí, že za vypisování si s krasavcem za zády otce svého dítěte, byť je to v posteli nudný kašpar, se platí. Přál bych jí, aby se špatně rozhodla (jdu za svým srdcem, Hynku, sbal si kufry, horolezče, stěhuj se k nám) a následně ji skálomilec kopnul do zadku, protože samozřejmě on chce jen ke všemu svolnou MILF a dobrodružství, ne brécu s dítětem na krku.

Bohužel je Hynek takový idiot, že to samozřejmě dopadne tak, že na to přijde, dá Vaškovi přes držku a Gábině odpustí, božeeeeeee!!!!

Lenka je bohužel těhotná, ale chápu, že když se jedna rodina rozpadá, druhá se musí rozrůstat. Nezbývá než doufat, že Jarda zase brzy ulétne se sekretářkou.

A proč sakra víc netrpí Lumír? Když už si podruhé za šedesát let seriálu vrznul, a navíc s Miladou – největší krávou široko daleko, tak ať se její kvartýrovaní k němu skutečně rovná atomové bombě. Proč to pořád tvůrci jedou v komediální rovině? Já chci neštěstí! Ať ji Lumír zbouchne, bude prča.

Jo, pak jsou tu Seidlovi, které rád ostentativně ignoruji, neb nenávidím Mikiho a jsem proti němu zaujatý tak, že bych mu přál mučení zfetovaným Eliášem s letlampou v ruce. A to ode mě není pěkné.

Předně Libor. Bože, jak jsem si chrochtal ve středu u scénky, kdy mu jeho odporná vlezlá matka Amálie tím svým „No, nechci se ti do toho plést, ale s tím stěhováním jsi to přeci jen měl s Libuškou probrat,“ pořádně zamotala hlavu. Amálie je nechutná. Má jednu společnou vlastnost s další odpornou bytostí – Jitkou Farskou. Kdykoli tyhle dvě do všeho strkající nos nechutné drbny vysloví větu: „Víš, nic mi do toho není,“ je jasné, že jim do toho je všechno. Přál bych oběma strašlivý skandál v intimní sféře (Farská se neudrží a spustí se v kočárkárně s Borisem, Amálie dostane chuť na sex a Peškovi se nepostaví, neb tomu už stojí jenom na rybách), který se okamžitě rozkecá, a celá Ulice se jich na to bude chodit ptát a každý dialog bude začínat „Víš, nic mi do toho není…“.

A teda – nic mi do toho není, ale kdy už se ksakru vrátí Ivana ze Slovenska? Ivana totiž znamená, že trpí nejen Lenka s Jardou, ale v návaznosti na ně i miláček národa – stará Hejlová. A tu já nemám rád. Jen si to nechávám pro sebe, protože Haničku Maciuchovou (68) má rád každý, tu nejde nemít rád, leda byste byli jako já, nepřející, zlí a plní zášti vůči kašírovanému dobru.

Poslední týden byl prostě trochu moc ve znamení srdíčka a osudu, pravé intriky se trošku vytratily. Kde jsou sakra moji oblíbenci Masný s Hložánkem? Doufám, že někde kují pikle.

Tohle je totiž možná moje Ulice, jak mi pořád cpe Nova. A v té je rozhodně víc Masných než Hejlových.

A tak to má být!

Od televizní Ulice zdraví skalní divák Pavel Novotný

Související články

Další články