Sitcom Roseanne. Určitě si na něj pamatujete. Nešlo jej přehlédnout hlavně kvůli jeho výraznosti, a to zejména prostorové hlavních postav. Obézní Roseanne Barr a obézní John Goodman, hlavní dvě postavy, které představovaly takový typický model americké rodinky.

Herečka Roseanne Barr (61) se svými kily vlastně nikdy nebojovala. Postavila si totiž na nich kariéru a bylo to její poznávací znamení. Jenže když už pel slávy ze sitcomu přešel, najednou nebylo proč si pořád udržovat ten statut komičky s těžkou nadváhou.

Podstoupila sice už před mnoha lety operaci žaludku, ale výrazněji kila sundala až teď. A to necelý metrák. Nedávno se zase objevila na veřejnosti a najednou tu stála šedesátiletá žena, která by mohla konkurovat i třeba takové Jane Fonda, jež si na štíhlosti zakládala celý život.

Přiznané šediny, nové zuby, nezakryté vrásky a hollywoodsky zpevněná postava cvičením ji proměnily v úplně někoho jiného. Je zajímavé, že poslední dobou se nám tu rojí nový kult sexy důchodců. Není to tak dávno, co jsme tu v redakci spadli ze židle z Rowana Atkinsona (59) nebo ze zpěvačky Debbie Harry (68).