Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tvrdí o sobě, že má špeky! Co by za její postavu Češky daly! Benešová ale chce mít dokonalé tělo

Pěkný dekolt!
Zdroj: archiv I. Benešové
+ Další fotografie
Česká režisérka Ivanna Benešová v minulosti proslula svými skandály. Natáčela dokument o pornu, sama se také nestyděla svléknout, věnovala se modelingu a polonahá pózovala i vedle orloje. Poslední dobou však s nahotou šetří. Jak sama tvrdí, ztloustla a zestárla. My vám nyní přinášíme fotky z její letošní dovolené v Thajsku. Co myslíte, opravdu by měla začít cvičit?

Do Thajska odletěla začátkem ledna oslavit své dvaatřicáté narozeniny. A na sociálních sítích se pochlubila sérií fotek z pláže, na které se můžete podívat v galerii.

Ačkoli se může na první pohled zdát, že je taková postava naprosto v pořádku, sama fotky komentuje stylem „vyvalila jsem špeky“. Oproti její postavě z dob modelingové kariéry viditelně přibrala.

„Za posledních dvanáct let mám pět kilo nahoře. Ale to bude tím, že jsem líná, necvičím a pořád se cpu zmrzlinou,“ komentuje svou postavu Benešová. A dodává, že žádné odvážnější focení už asi nikdy neproběhne.

Při své výšce 179 cm váží 60 kilogramů, což se zdá být v pořádku. Ale je jasné, že svět modelingu je neúprosný a holka s trochu většími boky nebo vráskami na čele už šance nemá. I když při pohledu na některé letošní finalistky České Miss by se o tom možná dalo polemizovat.

Ivanna kvůli tomu ale nesmutní. Žije už pár let v Austrálii, kde se věnuje převážně natáčení dokumentů především o československé komunitě. Do rodné země létá sporadicky, zejména kvůli pracovním zakázkám. „Pokud mám dobrou nabídku, přiletím, odtočím. A pak se zase vracím do Sydney. Ale věřte mi, že těch seriózních a dobrých klientů je v Česku opravdu málo,“ říká.

Související články

Další články