Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tvoje tvář má známý hlas: Zpěvák Ondřej Ruml se převtělí do Whitney Houston. A už se musel poprat s obrovským problémem!

Jak to půjde Ondrovi jako legendární zpěvačce?
Zdroj: TV Nova
Už dnes večer odstartuje třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas! A 8 celebrit se pečlivě připravuje, aby nic nezanedbaly a vystřihly ten nejlepší výkon. Jedním z vystupujících je i zpěvák Ondřej Ruml. Ten se hned poprvé převtělí v ženu a už se musel poprat s velmi zapeklitým problémem.

Už dnes večer se můžete těšit na první díl velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas. Kompletní osmička soutěžících je ve velkém očekávání a tvrdě pracuje na svých číslech, aby divákům předvedli ten nejlepší výkon! V pohotovosti je i tým maskérů a kostymérů. Vše se musí doladit do posledního detailu a Ondřej Ruml už se musel poprat s velkým problémem.

Zpěvák se v prvním díle promění ve Whitney Houston a jako největší problém se ukázalo sehnat lodičky v jeho velikosti. Velikost jeho nohy je totiž 45, navíc boty musely být v barvě šatů. Kostymérky nakonec musely koupit lodičky o číslo menší, což bylo pro Ondru velké utrpení.

Aby mu ulevili, nastříkali je speciálním sprejem, který by měl botu roztáhnout. Navíc si je bral domů, kde v nich normálně fungoval a vařil, aby se přizpůsobily jeho noze a při vystoupení tolik netrpěl. Jak v nich Ondřej Ruml odtančí své první číslo? To uvidíte už dnes v 20:20 na Nově.

Související články

Další články