Zatímco se ještě před nedávnem Kim Kardashian (34) chlubila štíhlým pasem, za krátkou dobu se jí břicho, v němž nosí druhého potomka, pořádně zakulatilo. A to se ostatním moc nezdálo, proto začali hvězdičku populární reality show Keeping Up with the Kardashians obviňovat z toho, že má pod oblečením vycpávku a dítě jí ve skutečnosti odnosí náhradní matka.

Kim, která si svou kariéru postavila především na domácím pornu a pořizování selfie, se proto rozhodla odpovědět jednou ze svých zbraní a na svém Instagramu zveřejnila autoportrét. Je na něm úplně nahá a všem tak ukazuje, že malý Easton, jak se má syn jmenovat, v jejím břichu opravdu je.

Pro záhadu, že její břicho vypadá na různých fotkách jinak, má banální řešení: „Některé dny se fotím před jídlem a vypadám štíhlejší, jiné se fotím po jídle a vypadám tlustší. Každé tělo je jiné. Každé těhotenství je odlišné!“

„Naučila jsem se milovat své tělo v každé jeho etapě,“ dodává ještě Kardashian, která se podobně jako její příbuzní proslavila množstvím plastik.

Nahou selfie si prohlédněte v naší galerii.