Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Tvář modela a neskutečně vymakané tělo: Tenhle frajer je NEJKRÁSNĚJŠÍM ČESKÝM SPORTOVCEM!

Tohle je hora svalů.
+ Další 3 fotografie
Obrovský talent české scény MMA Miloš Petrášek se denně chlubí na sociálních sítích fotkami z tréninku. Je to poctivý dříč a velký lamač dívčích srdcí. Podle mnohých je dokonce nejkrásnějším českým sportovcem! Bojovat ho uvidíte už tuto sobotu ve Sportovní hale v Dobříši. Fight night začíná v 18 hodin.

Miloš Petrášek, kterému všichni říkají Meloun, je aktuálně největším talentem české MMA scény. Letos na jaře byl dokonce velmi blízko tomu, aby podepsal smlouvu s UFC. Jenže prohrál se soupeřem z Maďarska a slavná soutěž se mu vzdálila.

Prohra ho ovšem v další práci neodradila, spíše naopak. Jeho dalším soupeřem bude Polák Michal Bobrowski. Ten se na zápas připravuje v USA, a to například s držitelem titulu UFC Jonem Jonasem.

Pro Melouna je to velká výzva, v případě výhry by se totiž zase přiblížil UFC. Tak snad mu to vyjde a ukáže, že v něm dřímá skutečně velký talent a dokáže ho prodat.

Mohlo by vás zajímat

Další články