Celá vesnice věděla, že podivíni doma v kůlně vězní svou dceru. Ale rodiny se každý bál a navíc jim otec dívky řekl, že jeho dcera je šílená a je dobré ji držet v izolaci. Takže nikdo nic nenahlásil.

Až po nekonečných šesti letech jeden ze sousedů zmučenou a týranou dívku vyfotil a fotky umístil na internet. Šokující případ čtyřiadvacetileté Zhang Qi začala okamžitě vyšetřovat policie.

Kriminalisté zjistili, že dívka byla v kůlně uvězněná od roku 2009. Rodiče ji tam zavřeli, aby „přišla k rozumu“ a zapomněla na svého přítele, který se rodičům nelíbil. Matka a otec byli přesvědčeni, že pro dívku dělají to nejlepší.

„Všichni věděli, co se tam děje, a nikdo nic neudělal. Já se z té vesnice odstěhoval a jejich výhrůžky už nyní neřeším. Jsem rád, že jsem ty fotky dal na internet a úřady začaly konečně něco dělat,“ uvedl podle Daily Mailu padesátiletý Chow Len, který je autorem šokujících fotografií.

„Je v podstatě jedno, zda se zbláznila kvůli rodičům, nebo byla šílená již dřív. Ale nikdo s psychickými problémy nemůže být zavřený jako zvíře,“ dodal Chow Len, který chodil dívku tajně navštěvovat a nosil jí jídlo. Když ji navštívil naposledy, už ani nechtěla jíst. Ten den se rozhodl, že snímky zveřejní.