Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Turisté celého světa jako nekulturní barbaři: Čínský mladík poničil vzácný chrám v Luxoru, co provedli další?

„Byl jsem tady, Ding“, vyryl čínský teenager do stěny Luxorského
chrámu.
Zdroj: dailymail.co.uk

Není tomu tak dávno, co jsme vám přinesli článek o americkém turistovi Labrosi Hydrasovi, který osmažil (a následně snědl) extrémně vzácnou chobotnici se šesti chapadly. Labros však zdaleka není jediným člověkem, který své zemi v zahraničí udělal pořádnou ostudu.

Zcela bezcitně se zachovalo několik turistů, kteří se během své návštěvy čínské provincie Chaj-nan nechali fotit s umírajícím delfínem. Zatímco zvíře krvácelo, polonazí svalovci kolem něj nadšeně pózovali. „Delfíni jsou jedni z nejvyvinutějších savců, mají IQ jen o něco málo nižší než my lidé. Ovšem ti chlapi na obrázcích jsou horší než prasata,“ komentoval šokující snímky jeden uživatel.

K dalšímu politováníhodnému incidentu došlo v Egyptě. Čínský teenager Ding Jinhao vyryl do stěny prastarého Luxorského chrámu nápis „Byl jsem tady, Ding“. O pořádné pozdvižení se postarali také dva Francouzi, kteří v Irsku posprejovali část známých Moherských útesů. Oba milovníci graffiti svůj „umělecký výkon“ navíc natočili na video, které později zveřejnili na Internetu.

Pro úplnost vzpomeňme i Patricka Brodericka z Missouri, který minulý týden poničil 600 let starou sochu od slavného umělce Giovanniho D'Ambrogia.

Související články

Další články