Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Turci krásné Petře ublížili! Tohle bolí a Rajtoralova (†31) bývalá přítelkyně si to určitě nezaslouží…

+ Dalších 21 fotografií
Fotbaloví fanoušci se pořád nedokáží vzpamatovat z nečekaného úmrtí Františka Rajtorala (†31), který spáchal sebevraždu. Vedle piety ale také dochází k nepříjemným trapasům. Jeden má na svědomí turecká strana a schytala to bohužel omylem Rajtoralova krásná expřítelkyně Petra.

Znovu se ukazuje, že František Rajtoral žil v tureckém Gaziantepu zcela odříznutý od přátel a turečtí spoluhráči i novináři o něm nic nevěděli. Netušili, jak moc mu chybí domov a jaký má soukromý život.

Po jeho sebevraždě se turečtí novináři snaží zjistit, jakým člověkem vlastně František byl. A moc jim to nejde. Bohužel to zcela zbytečně schytala krásná Petra, která kdysi s Rajtoralem chodila a žila.

Turečtí novináři napsali, že Petra den před sebevraždou Františka opustila. A jeho pak čekal hořký konec. A hned mnozí fanoušci začali krásné Petře vyčítat, jak to mohla udělat a že za jeho úmrtí nese odpovědnost.

Jenže není to pravda. František a Petra se rozešli před dvěma lety. A zřejmě k tomu měli vážný důvod. Turci udělali chybu a Petra je bohužel její obětí…

Související články

Další články