Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Tuhle školačku zabil internet! Trpěla vzácnou alergií na wi-fi

Tahle šikovná mladá slečna si vzala život! Za všechno mohlo připojení w-fi. Na jeho záření byla dívka silně alergická.
Zdroj: Facebook.com
Jenny Fry (15) z Velké Británie už nevydržela zdravotní komplikace, které jí denně způsobovalo bezdrátové připojení k internetu a spáchala sebevraždu.

Jenny byla alergická na wi-fi. Opravdu hodně. Bušelo jí srdce, bylo jí špatně, měla kožní vyrážku a byla neustále unavená

I když její rodiče o alergii věděli a odstranili wi-fi z domu, Jenny to nepomohlo. Dívka byla s wi-fi připojením v kontaktu ve škole.

Kvůli vzácné alergii měla velké psychické problémy Jednoho dne deprese vyústily v sebevraždu. Jenny už měla trápení po krk a rozhodla se bolest ukončit jednou pro vždy.

Oběsila se na stromě kousek od svého domu. Její vzácná alergie se nazývá elektromagnetická hypersenzibilita. Její tělo špatně snášelo záření z internetové sítě. Rodiče tvrdili, že wi-fi může být nebezpečná i pro ostatní děti ve škole.

Rodiče po trágedii apelují na britskou vládu, aby tento problém začala urychleně řešit. Ze školek a škol by podle rodičů mělo wi-fi nadobro zmizet.

Oba rodiče rozjeli kampaň, ve které upozorňují na škodlivé následky při používání wi-fi připojení.

Policie později uvedla, že Jenny před sebevraždou napsala SMS kamarádce o svých úmyslech. Kamarádka ale ten osudný den telefon u sebe neměla. Podle policistů si Jenny zpočátku nechtěla vzít život. SMS pro kamarádku bylo zoufalé volání o pomoc.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy