Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tuhle krásku raději v baru neobtěžujte: Vysokoškolská učitelka z Brna se dala na bojová umění a dnes je z ní mistryně republiky!

Mlejnková trénuje a reprezentuje klub Muay thai Brno šéftrenéra Karla
Kaizera.

Až to budete v nějakém brněnském podniku nevybíravě „zkoušet“ na křehkou blondýnku, dávejte si pozor, aby to náhodou nebyla paní magistra Lucie Mlejnková.

Hodně zdatná i rázná asistentka brněnské Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity totiž zvládá co málokterý chlapík: nejen přednášet, předvádět, ale i prát se ve vícero sportech včetně bojových. Z kickboxu si odskočí k thaiboxu a v poslední době sklízí úspěchy i v klasickém boxu.

Když Mlejnková nestojí za katedrou, tak místo žehlení a postávání u plotny trénuje a reprezentuje klub Muay thai Brno šéftrenéra Karla Kaizera.

Z původně koníčka se mezitím stalo regulérní druhé povolání a z dívky, do které byste to na ulici nikdy neřekli, se stává hvězda, která se v ringu, nejraději podle pravidel K1, dnes už nebojí postavit nikomu. Aby jo, když se nedávno stala novou mistryní republiky v boxu!

„Mám další plány, v červnu chci bojovat na King of the Ring v Brně, kde mě čeká Slovenka Čechvalová, ale jinak všechno upínám k příštímu roku mistrovství světa v Sao Paulu,“ věří si učitelka, která se hodlá kantořině věnovat i nadále. Takže studenti, bacha…

Mohlo by vás zajímat

Další články