Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Tuhle kočku ze Stmívání byste rozhodně nepoznali. Ashley Greene zestárla a vypadá úplně jinak!

Tuhle kočku ze Stmívání byste rozhodně nepoznali. Ashley Greene zestárla a vypadá úplně jinak!
Zdroj: instagram.com
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
To je změna!
Americká herečka Ashley Greene (32), která se proslavila rolí upírky ze ságy Stmívání, je teď k nepoznání. Zatímco ve filmu nepatřila zrovna k sexy kráskám, v současnosti je to pořádná kočka! A roky navíc jí rozhodně prospívají. Určitě byste ji nepoznali.

Každý, kdo je fanouškem ságy Twilight neboli Stmívání, zná i Alice Cullen Ta je Edwardova sestra, která vidí do budoucnosti a snaží se, stejně jako celá rodina, ochránit Bellu, lásku Edwarda, před zlými upíry.

Představitelka Alice Cullen Ashley patřila spíše k těm roztomilým než hezkým postavám Ale dnes byste ji určitě nepoznali. Ashley totiž zkrásněla a roky navíc jí opravdu svědčí. Je to zrovna ta z hereček, které kvetou do krásy.

Dlouhé špinavé blond vlasy, vystouplé lícní kosti a sexy křivky z ní udělaly dámu Už to není ta holčička, kterou jsme znali. Je vidět, že vyspěla a už něco v životě zažila. I přes to, že je herečka až příliš hubená, sluší jí to.

Ashley neživí jenom herectví, ale i modeling. Ve filmu Stmívání chtěla hrát hlavní postavu Belly Swan. Roli ale nakonec získala herečka Kirsten Stewart a Ashley si zahrála sestru Edwarda Cullena. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadá Ashley teď. Co na ni říkáte?

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy