Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tuhle fotku neměl nikdo vidět! Angelina Jolie po rozchodu s Pittem přichází o vlasy a vypadá zle, nedobře

Angelina Jolie při nakupování dárečků moc energie neměla.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Angelina Jolie po rozchodu s Bradem Pittem rozhodně nekvete. Naopak poslední snímky svědčí o tom, že nemá energii a trápí se. Tvář proto téměř pořád maskuje pod tmavými skly.

Angelina a Brad patřili k nejkrásnějším hollywoodským párům a všichni si mysleli, že ti dva spolu budou na věky. Jenže ona je podle přátel hysterická čarodějnice a on se rád napije. A nebo si dá i něco ostřejšího. Už spolu prostě být nemohli.

Angelina rozchod chtěla a dokonale se na něj připravila. Dokonce Brada obvinila, že zfackoval jejich adoptivního syna Maddoxe.

Jenže nyní se zdá, že na rozchodu vydělal Pitt. Angelina rozhodně nekvete. Je vyhublá, padají jí vlasy, nemá jiskru v oku. Všude nosí černé brýle a snaží se, aby ji fotografové měli na očích minimálně. Podle přátel se po rozchodu plácá sama v sobě.

Průmyslová kamera ji zachytila v Los Angeles při nákupu vánočních dárků. Kdyby s sebou neměla dceru Shiloh, tak by ji možná ani fanoušci nepoznali.

Tahle unavená žena, které padají vlasy a která je bledá jak Sněhurka, byla jeden čas erotickým symbolem Hollywoodu? Skoro se tomu nedá uvěřit.

Související články

Další články