Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Trump se stěhuje do Bílého domu bez svojí sexy manželky. Nechce se jí z přepychového Trump Tower?

Manželka Donalda Trumpa zůstává v New Yorku.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Amerika si zvolila nového prezidenta Donalda Trumpa, který se už zanedlouho bude stěhovat do Bílého domu. Jeho krásná manželka ho ale následovat nebude a nadále zůstává v New Yorku.

Manželka Donalda Trumpa (70) Melania (46) se se svým manželem a nově zvoleným americkým prezidentem do Bílého domu stěhovat nebude. Se synem Barronem zůstane v New Yorku. Informoval o tom deník New York Post.

Melania chce, aby její syn pokračoval ve studiu na prestižní soukromé škole v New Yorku. Navíc mrakodrap Trump Tower, ve které rodina žije, je mnohem přepychovější než Bílý dům. Tak se není čemu divit, že se jim do Washingtonu stěhovat nechce.

Navíc byla pro malého syna prezidentská kampaň jeho otce velmi náročná a jeho matka má o něj starost. „Melania má s Barronem extrémně blízký vztah, během kampaně se navíc ještě víc sblížili,“ řekl deníku zdroj z Trumpova okolí.

Na svého manžela ale myslí a je připravena být první dámou. Budou ho tak se synem v Bílém domě pravidelně navštěvovat. Trump chce zase jezdit pravidelně za svou rodinou do New Yorku a trávit s nimi co nejvíce času. Do svého úřadu bude Trump uveden v lednu 2017.

Související články

Další články