Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Trpíte komplexy z nadváhy a kvůli tomu jste single? Víme, jak sbalit chlapa, i když máte kila navíc!

Máte pár kilo navíc i s Photoshopem? Nevadí.

Máte nadváhu? Myslíte si, že s vámi muži nikdy nebudou flirtovat, protože zkrátka zabíráte trochu víc prostoru? Hloupost. Vábit muže můžete i se špeky. Všechno je to o vašem sebevědomí a postoji k sobě i okolí.

Takže:

  1. Pokud máte pět kilo navíc, vůbec se tímto článkem nezdržujte.
  2. Jak už se psalo v úvodu, důležité je sebevědomí. I spoustu štíhlých žen trápí život v samotě. Proč? Mají mindráky stejně jako vy.
  3. Pohrajte si s vašimi přednostmi. Nebudeme vám mazat med kolem pusy, vnitřní krása je sice fajn, ale chlapi spíš dají na to, co vidí, takže by bylo dobré, kdybyste neházela flintu do žita a trochu se o sebe starala. Pokud máte krásné oči, nebojte se je zvýraznit, tak odvedete pozornost od většího bříška. Klidně si nechte s líčením poradit od odborníka. Používejte rtěnku a taky si upravte obočí. Starejte se o svou pleť. Tohle všechno vám totiž dodá sebevědomí.
  4. Noste to nejhezčí oblečení, jaké máte. Neschovávejte si vaše nejkrásnější kousky na výjimečné příležitosti a noste je, jak často to půjde. Vyházejte taky ze skříně věci, které jsou vám buď moc malé nebo moc velké. Ty velké vám podvědomě dovolují tloustnout a ty malé vás dostávají do depresí. Pryč s nimi. Pokud si chcete koupit nějaké nové hadříky, vezměte s sebou kamarádku, o které víte, že má vkus, nelže a myslí to s vámi dobře. Nechte si od ní poradit.
  5. Postarejte se o svou hřívu. Změňte střih, barvu, oživte svoje vlasy. Účes zvolte tak, abyste se cítila sexy. „Vyhněte se loknám a kudrlinám, ty opticky rozšiřují obličej. Vlasy raději žehlete a také si je nechte podél obličeje dobře sestříhat,“ radí kadeřník celebrit Tomáš Kislinger.
  6. Usmívejte se. Tedy pokud na to máte náladu. Myslete prostě pozitivně. Nestůjte s překříženýma rukama. Dejte najevo, že jste přístupná kontaktu. A taky choďte narovnaná se vztyčenou hlavou. Tohle všechno muži vnímají a podle toho se k vám také chovají.
  7. Buďte přátelská. To, že se vám už roky nedaří najít spřízněnou duši, neznamená, že budete zapšklá a nepříjemná ke svému okolí. Muži mají rádi přátelské a otevřené ženy. Ukažte jim, že je super mít vás kolem sebe.
  8. Neupozorňujte na svou váhu. Váš vyvolený vidí, že nejste zrovna Twiggy, není důvod neustále sebekriticky narážet na vaše špíčky.
  9. Nechytá se? Nevadí. To nemá nic společného s těmi kily navíc, co máte. Prostě nemá zájem. Popojedem.
  10. Flirtujte. Ale jemně. Nesmíte působit zoufale. Oční kontakt, letmý úsměv, vždyť to znáte. Nikdy nikoho ale neuhánějte, vždy myslete na svou hrdost.

Jste přece žena s velkým Ž!

Související články

Další články