Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Troufnete si na tohle u sebe doma? Podívejte se, jak jednoduchý je voodoo recept na nápoj lásky nebo na studium!

V Africe očividně s láskou nebo se studiem problém nemají. Všechno si
zařídí pomocí magie.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Máte problémy s učením a nedokážete se na nic soustředit? Nebo vás vysněná druhá polovička nechce? Není problém, voodoo šamani z Togu v Africe všechno zařídí, nachází se tam totiž největší voodoo lékárna na světě.

Ptáte se, jaké jsou jejich tajné ingredience? Inu, mezi nejpoužívanější léčiva patří sušené hyení hlavy, boa z hadí kůže, opičí hlavy, sušení chameleoni a sloní kosti. To je ale pouze zlomek jejich „lékárenské nabídky“.

Mezi jejich stylově nejzajímavější recepty patří bezpochyby „osvědčený“ nápoj lásky. Postup výroby je jednoduchý: Rozdrťte jednoho sušeného chameleona a smíchejte prášek s parfémem Chanel 5. Nakonec se tím pořádně nasprejujte a budete až magicky atraktivní pro toho, koho tajně milujete. Lehké že? To ale ještě není všechno.

Pro studenty je tady taky jedna „vychytávka“ a tou je sušená opičí hlava. Po konzumaci takové jedné hlavy budete čilí a dostanete do hlavy hromadu učiva jako nic. Opičí hlava prý funguje jako stimulant.

Jejich rituální „léčení“ je vůbec velice zajímavé. Když máte například pocit, že jste obětí zlého ducha, není nic lehčího, než si koupit živého jestřába. Poté si objednáte kněze, který s vámi provede rituál, při kterém zlý duch bude přesunut do jestřába, kterého následně vypustíte. Nebo když se vám přihodí popáleniny, máte si na to dát boa z hadí kůže, které to prý vyléčí.

Tahle sranda ale není zadarmo. Jedna taková hyení hlava stojí v přepočtu až 6 000 korun a sloní náramek z ocasní kosti, který vás ochrání před černou magií, stojí až 2 400 korun. Poptávka po těchto věcech ale stále roste. Divíte se, jak je to možné v chudé Africe? My taky.

Související články

Další články