Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Troufli byste si na tuhle samičku? Natálka by si v posilce namazala na prsa kdejakého beachboye

To je ale kus, co?
Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Obří kulturistka Natalia Kuzněcová je přesně to, co nechcete v noci potkat v temné uličce. Její postava řeckých rysů se podobá spíše té, jakou měl ke konci minulého století Arnold Schwarzenegger. Pyšní se několika tituly mistryně světa a po delší pauze se opět vrací k posilování. Líbí se vám?

Natalia je rekordmankou v bench pressu (170 kg) a v mrtvém tahu (240 kg) a vlastní tělo, které naznačuje nováčkům ve fitku, že mají zalézt zpátky do sprch. Šestadvacetiletá Natalia se rozhodla, že se ke sportu chce vrátit poté, co vyhrála titul mistryně Evropy v powerliftingu.

Nyní chce také začít podporovat ženy, které chtějí proniknout do kulturistiky, a tak nabízí své služby jako trenérka.

„Lidé mě určitě poznají. Moje postava jde vidět i přes ty nejvolnější šaty, které si na sebe vezmu. Spousta lidí se se mnou chce fotit uprostřed ulice, když ani nevědí, jak se jmenuji,“ uvedla Natalie pro portál The Sun.

Kulturistka se tomuto sportu začala věnovat už v pouhých čtrnácti letech. Tehdy vážila méně než 40 kilo. Nyní má neuvěřitelných 90 kilo svalů a kostí, když zrovna není v přípravě. Během nabírání svalové hmoty se Natalia dokáže dostat až na enormních 114 kilogramů.

Její tréninkový plán zahrnuje trénink několik hodin denně a také zvláštní dietu, ve které nahradila všechno koření proteinovým práškem. Svůj progres dokumentuje na svém instagramovém účtu, který má 194 tisíc sledujících.

Sportovkyně také uvedla, že už se setkala se spoustou kritiky a dokonce i s vyhrožováním. Naučila se tyto záležitosti ale ignorovat.

Související články

Další články