Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tříletý chlapec umrznul před domem rodičů, zabouchly se za ním dveře při noční procházce

Rodina a sousedi si ho budou navždy pamatovat jako usměvavého chlapečka
Zdroj: Toronto Police Services / archiv
Kanadská veřejnost oplakává tříletého andílka Elijaha Marshe. Jeho ztuhlé tělíčko našli za domem rodičů na předměstí Toronta. Kamera nad vchodovými dveřmi odhalila, jak se celá tragédie odehrála.

Malý Elijah nemohl dospat a ve čtvrtek kolem čtvrté hodiny ranní se vydal na procházku po domě. Pak si otevřel dveře a vyšel ven na ulici. Na sobě měl jen plenky a botičky. Bohužel za malým cestovatelem se zabouchly vchodové dveře. Elijah zkoušel volat maminku, pak zoufale křičel, ale nikdo ho neslyšel.

Podle kanadských deníků, které se případu věnují, bylo venku minus 30 stupňů Celsia Severní Ameriku totiž sužují brutální mrazy Elijah neměl šanci noční výlet bez pomoci dospělého přežít.

Když ráno rodiče Elijaha nenašli v postýlce, okamžitě zalarmovali policii. Ve hře byla v první chvíli i varianta, že Elijaha někdo unesl. Okamžitě ho začali hledat sousedé i profesionální psovodi. Do akce byl zapojen také policejní vrtulník. Malý Elijah v tu chvíli už ale ležel na sousední zahradě. Jeho tělíčko nakonec našel soused 300 metrů od domu jeho rodičů

"Každý obyvatel Toronta musí cítit ztrátu. Pořád před sebou vidím obrázek usměvavého chlapce a pak záběr z kamery, jak stojí promrzlý u dveří. Byla to šílená souhra okolností. Pro policisty není nic horšího než vidět smrt takhle malého dítěte," uvedl na tiskovce zdrcený šéf místních kriminalistů Bill Blair.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy