Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tři roky trávila ze závisti svou nadřízenou projímadlem! Trest ji nemine!

Dohru poněkud bizarního případu řešil dnes soud v Praze. V březnu odsoudil Věru Kubíčkovou, která měla systematicky trávit svou mladší nadřízenou projímadlem. Nepomohlo jí ani odvolání, které soud dnes zamítl.

Věra Kubíčková pracovala na právním oddělení pražského ředitelství Správy železniční dopravní cesty. V roce 2013 se po mateřské dovolené do zaměstnání vrátila její o patnáct let mladší kolegyně.

Tu měla Kubíčková několik let trávit projímadlem. Jednalo se vždy o čas před důležitým jednáním. Její počin odhalily až kamerové záznamy. Kubíčková se nikdy nepřiznala.

Vedoucí právního oddělení má vážné psychické i zdravotní problémy. Dávkování Kubíčkové prý přesahovalo až třináctkrát povolenou dávku.

Její obhájce se snažil poukázat na to, že nadřízená se k zaměstnancům nechovala dobře a údajně pila na pracovišti. To čin Kubíčkové ale vůbec neomlouvá a soud ji poslal na tři roky do vězení. Poškozené, kterou tolik nenáviděla, navíc musí zaplatit milionové odškodné.

Mohlo by vás zajímat

Další články