Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Tři kluci v Praze utýrali učitelku! Paní Ludmilu (†55) šikanovali a mlátili. Reakce policie vás pošle do kolen!

Ilustrační foto.
Neskutečný skandál řeší Střední průmyslová škola v Praze-Malešicích. Tři kluci zde několik týdnů týrali paní učitelku, až žena umřela. Šokující je, že pětapadesátileté ženě nikdo nepomohl.

Zoufalou kantorku prý mladíci bili, tahali ji za vlasy i zamykali ve třídě, uvedl portál Blesk.cz, který na těžko pochopitelný případ upozornil.

„Ti tři kluci ji při hodinách tahali za vlasy, kopali do zadku, házeli po ní věci, například mandarinky, nebo ji zamkli ve třídě. Před Vánocemi jí dali do rukou petardu s tím, že je to prskavka a udělají si předvánoční atmosféru,“ popsal Blesku jeden ze studentů.

Proč byli kluci tak krutí? Učitelka prý byla moc hodná a moc slabá. Tak si ji prý kluci jako snadnou oběť vyhlédli a vybíjeli si na ní svou zlost.

Pedagožka jednoho dne ve škole zkolabovala a byla odvezena na psychiatrii. Později ji převezli do nemocnice, kde zemřela kvůli krvácení do mozku.

Jak byli kluci potrestáni? Vedení školy je jen podmínečně vyloučilo ze školy. Co na to policie? Mluvčí Tomáš Hulan Blesku sdělil, že jim případ nikdo nehlásil. Že je policie zcela v klidu, později uvedl i policejní mluvčí Jan Daněk. Policie podle Blesku nic nevyšetřuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články