Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tři české celebrity se pustily do drsného boje s nadváhou! Kolomazníková a další shodí 20 kilo, víme jak!

Klára Kolomazníková má v plánu do června shodit 20 kilo.

Sestava ve složení Klára Kolomazníková (33), Pavel „Kyklop“ Vohnout (50) z Maxim Turbulenc a Leona Šenková (20) se pustila do nerovného boje se silnou nadváhou pomocí hubnoucího přípravku!

„Bojuju s kily navíc už delší dobu, teď už konečně vím, jak na to. Stačí užívat Obezin a máte po starostech. A jde to rychleji, než jsem čekala. Za necelých šest týdnů jsem zhubla 7 kilo, takže těch vysněných 20 kilo v pohodě do léta zvládnu,“ říká populární zpěvačka Klára Kolomazníková. Zázračný Obezin teď můžete koupit v akci za 490 Kč, stačí kliknout zde.

Svoji jarní hubnoucí kampaň spojil prodejce Obezinu kromě Kláry Kolomazníkové i s Pavlem „Kyklopem“ Vohnoutem a Leonou Šenkovou. Celá parta nebere projekt jako nějakou marketingovou záležitost, ale chtějí se sebou opravdu něco udělat. „Já mám po dvou týdnech dole pět kilo a to je pro mě hlavní,“ říká Vohnout s tím, že v jeho případě už šlo s obří nadváhou skutečně o život!

Obezin začaly všechny tři hvězdy brát teprve nedávno a všechny tři potvrzují, že teď mnohem méně jí a celkově se cítí lépe.

Zajímavé. Povedenou partičku budeme samozřejmě dál sledovat.

Související články

Další články