Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Trenér slavných odhalil cvičební plán zpěvačky Adele! Jejích Sedm minut v ráji vám změní život!

Trenér slavných odhalil cvičební plán zpěvačky Adele! Jejích Sedm minut v ráji vám změní život!
Zdroj: archiv
Předchozí Další
Adele je známá nejen tím, že je extrémně nadaná zpěvačka, ale také tím, že je i přes svou poněkud robustní postavu respektována. Pokud si ale myslíte, že Adele na svou postavu kašle, jste na omylu! Soudě podle fotek si Adele cvíčo sice moc neužívá, ale jede jako drak! Její trenér odhalil cvičební plán, podle kterého se zpěvačka udržuje v kondici!

Trenér celebrit Pete Geracimo nedávno odhalil jeden ze svých cvičebních plánů, který praktikuje se slavnými. Výjimkou není ani zpěvačka Adele, které pomáhal s přípravou na světové turné. A co je jejich společným tajemstvím? Sedm minut v ráji! Sedmiminutová sestava složená ze vzporu na rukách Pff, sedm minut je hračka, říkáte si? Prosím, zkuste si to, uvidíme, kdo s koho!

1. minuta - Klasický vzpor

Začněte klasickým vzporem na rukou, záda držte rovně a vydržte. Ano, celou minutu!

2. a 3. minuta - Vzpor na bocích

Otočte se na bok a vydržte ve vzporu na předloktí. Rovná záda, nohy natažené. Horní ruku můžete zvednout do vzduchu nebo ji nechat v pase. Po minutě vystřídejte strany.

4. minuta - Vzpor na předloktí

Stejný postup jako u klasického vzporu, jen se udržíte na předloktí. Stále rovná záda a zpevněný střed těla. Ha, my jsme to říkali, tady končí všechny srandy!

5. minuta - Obrácený vzpor

Sedněte si na zadek a pokrčte kolena. Poté zadeček zvedněte do vzduchu a vzepřete se na předloktí, jako byste chtěli dělat obrácené kliky. Budete vypadat trochu jako pavouk a dost možná se tak budete i cítit, ale výsledek stojí za to, pokud ještě můžete.

6. minuta - Letíme

Lehněte si na záda, zvedněte nohy do vzduchu, do pravého úhlu, zvedněte trup ze země a natáhněte ruce vedle nohou. Pokud jste ještě naživu, to hlavní, co vám právě zabírá, je břicho.

7. minuta - Superman

Lehněte si na břicho a zvedněte hlavu i všechny končetiny do vzduchu. Jediné, co se dotýká země, je vaše břicho. Zpevněte celé tělo a vydržte minutu.

Tak co, stále si myslíte, že je Sedm minut v ráji hračka? Nám to tedy zase jako taková legrace nepřijde!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy