Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Trapas v Cannes: Eva Longoria neudržela rovnováhu a v předklonu nám ukázala své dokonalé křivky! Nepřipomíná vám to někoho?

Eva Longoria má podobný zadeček jako Pippa Middleton.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Udržet si glanc i na červeném koberci není nic jednoduchého. O tom by mohla vyprávět notorická nešika Jennifer Lawrence (23), která je svými pády na Oskarech už pověstná. Teď se k ní nově přidala i Eva Longoria (39), která na festivale v Cannes neudržela rovnováhu a elegantně upadla. Elegantně proto, že nám při tom ukázala své dokonalé pozadí. Takže jí všechno odpouštíme.

Eva si na sebe vzala překrásné bílé šaty, které zdůraznily její dokonalé křivky. Ale vrchol večera přišel, až když chytala zajíce na schodech. Její pozadí nám nápadně připomíná zadeček Pippy Middleton na královské svatbě.

Na festivalu v Cannes tohle nebyl jediný poprask, který se udál. Nedávno jsme psali o skandálu, kdy bláznivý novinář vlezl nějaké herečce pod sukni. Videem se teď baví celý svět.

Jestli vás zajímá festival z módního pohledu, doporučujeme si přečíst módní speciál z Cannes, kde se to odvážnými modely jenom hemží.

Související články

Další články