Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Tragický osud Barbary Haščákové. Na Floridě před náhlou smrtí strádala, manžela označila za násilníka

Barbara Haščáková se zpěvákem Miro Jarošem.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Smutný život

Zpráva o úmrtí slovenské zpěvačky Barbary Haščákové šokovala nejen Česko, ale i sousedy za hranicemi. Bylo jí pouhých 43 let, když na Floridě zemřela na cévní mozkovou příhodu. Barbara se proslavila hlavně v devadesátkách ve skupině MC Erik & Barbara, v níž nazpívala hity jako Sen nebo Keď príde láska. Podle informací webu Plus 7 dní Haščáková ovšem nežila americký sen, s manželem dokonce finančně strádali.

Na Slovensku prožívala Barbara Haščáková hvězdné chvíle, přesto se na konci devadesátých let rozhodla odstěhovat do Ameriky, kde nakonec i zemřela. 22. listopadu v pouhých 43 letech podlehla cévní mozkové příhodě v nemocnici Memorial Hospital ve městě Sarasota na Floridě.

Na povrch nyní vyplouvají informace o tom, že americký sen zpěvačka v USA rozhodně nezažívala. Podle informací webu Plus 7 dní žila v chudobě, přivydělávala si vyučováním společenských tanců, co dalšího však dělala, není známo. Na Floridě žila s manželem Stevenem Soukupem (53), kterého v minulosti na svých sociálních sítích označila za násilníka.

Smutné vzpomínky

Její smrt zasáhla mnoho lidí. Barbařin kamarád s ní byl v častém kontaktu, ale na konci listopadu přestala náhle odpovídat na jeho zprávy. „Posílali jsme si hodně audio zpráv, věděl jsem, jak se cítí, jak se má a jaké jsou její plány. Měla velký sen. Chtěla nahrát album, abych byl jejím producentem a abych jí pomohl dát do kupy její nápady. Doslova mi řekla, že má velkou potřebu album vydat, a když to řekla, vytušil jsem, že není všechno v pořádku, co se týká jejího zdravotního stavu,“ prozradil pro web Pluska její kamarád a umělec Miro Jaroš (45).

„Na poslední zprávu už mi bohužel nereagovala, tak jsem jí 23. listopadu poslal hlasovku, jestli je v pořádku. Byl to den potom, kdy odešla, jen jsem to nevěděl. Nechápal jsem, co se děje, proč nereaguje, protože jsme byli dost v kontaktu,“ dodal.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy