Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tragická smrt dcery Tysona Gaye: Policisté vypátrali pachatele. Mladičkou Trinity (†15) ZAVRAŽDIL OTEC SE SYNEM!

Tohle jsou pachatelé hrůzného činu.
Zdroj: Twitter.com
+ Další fotografie
Americkému sprinterovi se včera zhroutil celý svět. Jeho patnáctiletá dcera totiž v Lexingtonu během přestřelky přišla o život. Policie už vypátrala, kdo je za hrůzný čin zodpovědný. Jedná se o členy jedné rodiny!

Šokující informace přineslo vyšetřování včerejší vraždy Trinity Gay (†15) v americkém městě Lexington. Ta se nešťastnou náhodou přimotala do přestřelky a jedna z kulek ji zasáhla přímo do krku. Ač zdravotníci odvedli svoji nejlepší práci, mladé dívce už nebylo pomoci.

Nejvíce zpráva samozřejmě zasáhla rodinu dívky a hlavně jejího otce, známého amerického sprintera Tysona Gaye (34). Tomu se zhroutil svět, a když se informaci dozvěděl, byl v obrovském šoku.

Policie ale okamžitě začala jednat a vyšetřovat. Dopadla a zadržela již tři podezřelé osoby. Těmi jsou Chaerae M. Taylor a jeho syn D’markeo C. Taylor. Zadržen byl také jednadvacetiletý Dvonta Middlebrooks.

Detaily ale zatím k celému případu nejsou. Je třeba především vyřešit, co přesně se na parkovišti před restaurací stalo. Také je nutné objasnit otázku, jak je možné, že tak mladá dívka byla tak pozdě sama venku.

I když se ale najdou odpovědi na tyto otázky, tak to život mladičké Trinity nevrátí. Svět přišel o velmi nadějnou atletku, která patřila k nejlepším sprinterkám univerzity v Lexingtonu…

Související články

Další články