Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Tragická smrt chlapečka (†9 měsíců): Zemřel kvůli chybě matky. Myslela si, že ho dala do postýlky...

Tragická smrt chlapečka (†9 měsíců): Zemřel kvůli chybě matky. Myslela si, že ho dala do postýlky...
Zdroj: Profimedia.cz
Fatálního omylu se dopustila matka tří dětí z Austrálie. Přepracovanost a únava způsobily, že zapomněla na svého nejmaldšího syna Hugha (†9 měsíců). Myslela si, že spí ve své postýlce, jenže chlapeček mezitím v bolestech umíral v autě!

Být matkou samoživitelkou je už samo o sobě práce na plný úvazek. Emma Lane z australského městečka Mount Martha si ovšem k péči o tři děti přidala i zaměstnání na částečný úvazek. Chtěla pro své potomky to nejlepší, její snaha se však stala osudnou pro nejmladšího syna.

Neustálý stres se na člověku podepíše. Když k tomu připočteme únavu, zapomenout není zase tak těžké. Jednoho dne přijela Emma s dětmi ze školky a dvě starší nechala, aby si hrály. Potom se vrátila pro nákup a měla za to, že z auta vzala i nejmladšího syna Hugha. O tragédii informoval server DailyMail.co.uk

To se ale šeredně mýlila. Zatímco si v klidu myslela, že Hugh spokojeně spinká ve své postýlce, chlapeček se dusil v autě. Emma na svou chybu přišla až po dvou hodinách, musela totiž dceru odvézt na balet. Když Hugha nenašla v postýlce, zděsila se. Rázem si uvědomila, jaká je skutečnost.

Okamžitě bežela k autu a snažila se syna chladit mokrými ručníky i mraženou zeleninou. Zanedlouho přijeli záchranáři, kteří převezli Hugha do nemocnice. Tam bohužel po čtyřech dnech zemřel.

"Bylo to neštěstí, za které nikdo nemohl. Emma utrpěla něco, čemu se říká 'falešná vzpomínka' - věřila, že Hugha opravdu uložila do postýlky. Byla přepracovaná, pod velkým stresem a v takovém případě zapomínáme ještě více," sdělila médiím asistentka koronerky.

Soudní potrestání pravděpodobně Emmu nečeká, už tak bude kvůli své chybě trpět do konce života.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy