Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tragická dohra strašlivé nehody na Znojemsku: Čtyřměsíční Kryštůfek zemřel v nemocnici

Zdroj: Policie ČR
neštěstí
V pondělí se u Pavlic na Znojemsku odehrála tragická dopravní nehoda. Čelní střet dvou vozidel nepřežily čtyři osoby, záchranáři z jednoho z vozů vyprostili čtyřměsíční miminko, které bylo letecky transportováno do nemocnice. Malý Kryštůfek bohužel svým zraněním podlehl a stal se tak pátou obětí havárie.

Pondělní tragická nehoda na Znojemsku si vyžádala už celkem pět životů. Čtyři dospělí zemřeli na místě, o život čtyřměsíčního miminka bojovali lékaři v nemocnici, chlapeček však svým zraněním podlehl. „Vinou bezohledného řidiče již není mezi námi moje dcera a její malý syn. Proto prosím o pomoc proti těmto "řidičům", ať se konečně něco děje a přestanou umírat na silnicích nevinní lidé. Prosím, pomozte mi,“ napsala na sociální síť zdrcená babička Kryštůfka.

Podle původních informací čtyři lidé zemřeli na místě ještě před příjezdem záchranných složek, jejich zranění byla neslučitelná se životem. Mezi oběťmi byli tři cizinci a jedna Češka, která cestovala právě se svým čtyřměsíčním synem Kryštůfkem. Ten byl letecky transportován do nemocnice, ani obrovská péče a snaha lékařů však nemohla jeho život zachránit.

Nebezpečné manévry

Podle policie byl viníkem nehody právě řidič auta s rakouskou SPZ. „Vozidlo Audi s rakouskou poznávací značkou předjíždělo přes plnou čáru v momentě, kdy před ním jel nákladní vůz, navíc jeli po lehce stoupající silnici. Audi se čelně srazilo s vozem Volkswagen Passat,“ popsala nehodu pro TN.cz policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Související články

Další články