Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tragédie v cirkusu Berousek: Akrobatka padala z 8 metrů, její partner bezhlavě skočil za ní!

Nehoda se stala na Slovensku.
Zdroj: Cirkus Berousek
Diváci v cirkusu Berousek se báli i dýchat. Několik desítek lidí přihlíželo děsivě vypadající nehodě. Když cirkusáci vystupovali ve slovenském městě Prievidza, byli svědky chyby, za kterou mohli akrobati zaplatit životem.

Kolumbijský artista Diego byl zavěšený na dlouhé šále ve výši osmi metrů. Zrovna se snažil chytit svou partnerku, Češku Andreu za předloktí, ale ona se mu vysmekla. Pak už nešlo nic zastavit. Spadla z osmi metrů na zem. On neváhal, spustil se a skočil za ní.

Andrea skončila „jenom“ se zlomeným nosem a otřesem mozku. To její partner je na tom hůř. Má zlomenou ruku, poškozenou páteř a trpí obrovskými bolestmi. Oba si teď od vystupování budou muset dát nucenou pauzu.

A proč se vůbec Diego pokoušel Andreu tak bezhlavě zachránit? Jsou totiž partnery i v osobním životě. Mají spolu pětiletého syna. Když tedy viděl, jak jeho životní láska padá z takové výšky, ani vteřinu neváhal a skočil za ní. Za romantické gesto ale tvrdě doplatil.

„Ve výšce vystupuju od svých patnácti, tedy už 14 let. Je to nebezpečné, ale pokud si dáváte pozor, nehody se nestávají. Chybička se vloudila,“ řekla slovenskému Novému času o tragédii Andrea.

Související články

Další články