Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tragédie na Lounsku! V popelnici našli tělo mrtvého novorozeněte: 3 možné scénáře, které stojí za hrůzným činem

Ilustrační fotografie

Strašný nález se objevil dnes dopoledne v Podbořanech na Lounsku. Policisté tam našli v popelnici tělíčko mrtvého novorozence. Lékař už dítěti nemohl pomoci.

Přivolaný doktor, který novorozence ohledal, nenašel na tělíčku stopy cizího zavinění.

„Je to hrůza! Strašné, co se teď děje. Jak může někdo tělo dítěte hodit do popelnice, hrůza,“ uvedli zděšení obyvatelé podbořanské ulice Kpt. Nálepky.

„Vyšetřovatelé jsou na místě a provádějí ohledání okolí,“ řekla ČTK policejní mluvčí Šárka Poláčková. Co se vlastně stalo, by měla zjistit nařízená soudní pitva. Víc mluvčí k události sdělit nechtěla. Co se mohlo stát?

1. Šílená matka Nejpravděpodobnější možností je, že se matka po porodu zbláznila. Ať už šlo o psychickou poruchu, nebo např. o laktační psychózu, o těhotenství muselo vědět její okolí a mohlo ji od hrůzného činu odradit.

2. Nechtěné dítě Druhou z možností je, že matka provedla čin úmyslně. O svém těhotenství věděla, ale nezamýšlela si dítě ponechat. Možná by nebylo od věci, aby byla veřejnost více informována o existenci babyboxů.

3. Matka o těhotenství nevěděla Jednou z možností je také to, že matka o tom, že je v jiném stavu, nevěděla. Je sice neuvěřitelné, že by si nikdo nevšiml, že mu roste břicho a po dobu několika měsíců nemá menstruaci, ale i takové případy se stávají.

Ať už je to tak, či onak, doufáme, že bude viník potrestán a četnost podobných případů se jen sníží.

Mohlo by vás zajímat

Další články