Strašná tragédie se stala fotbalistovi Nicolasi Šumskému (19). Jeho auto sjelo mezi Holicemi a Vysokým Mýtem blízko odbočky na Zámrsk do protisměru a narazilo do stromu.

Podle serveru tn.cz byl mladý muž transportován do královéhradecké nemocnice. Jeho osmnáctiletá přítelkyně na místě zemřela. Podle informací serveru si oba jeli pro maturitní vysvědčení.

„Řidič z dosud nezjištěné příčiny přejel do protisměrné části komunikace a dále do silničního příkopu s následným nárazem pravého boku vozidla do kmene vzrostlého stromu. Následky této události jsou tragické. Mladý řidič byl s těžkým zraněním letecky transportován do nemocnice,“ uvádí policejní svodka.

Z krásného příběhu je zlý sen. Nicolas Šumský šel za velkým fotbalem do Argentiny a před dvěma lety se vrátil do Čech. Chtěl ukázat, že má na to hrát nejvyšší českou soutěž. Hrál za Bohemians 1905, dal krásný gól italské Parmě. Teď leží po těžké autohavárii v kritickém stavu v nemocnici. Jeho přítelkyně zemřela..

Nicolas Šumský už jako mladý pobýval v zahraničí. Působil ve fotbalových akademiích ve Francii a nakonec zakotvil v exotické Argentině. V roce 2011 přišel do vršovického klubu FC Bohemians Praha.