Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tragédie! Mladá úřednice neustále obtěžovala svého kadeřníka, pak ji našli mrtvou v lese. Co se stalo?

Frances trpěla úzkostí a stresem.
Zdroj: Archiv

Šestadvacetiletá Frances Warren z Velké Británie, která trpěla úzkostí a stresem, spáchala sebevraždu kvůli tomu, že se jí nelíbila barva jejích vlasů.

Podle dostupných informací byla Frances zoufalá z toho, že její dlouhé blond vlasy opakovaně chytaly jiný odstín, než si představovala. „Byla tím tak posedlá, že jen svému kadeřníkovi napsala více než padesát žádostí o pomoc. Chtěla, aby co nejdřív přišel k ní domů a podíval se na to,“ uvedl místní úřad koronera.

Francesin praktický lékař sice již dříve poznal, že dívka je na tom psychicky špatně, a nabídl jí antidepresiva i možnost konzultovat své problémy s odborníkem, avšak ona odmítla. 31. května loňského roku byla nalezena oběšená v hustém lese v Sedgley. Možnost cizího zavinění policie vyloučila.

„Během dvou měsíců, které předcházely její smrti, neustále řešila problémy s vlasy. Asi čtyřikrát nebo pětkrát změnila barvu, ale ani jednou nebyla s výsledkem spokojená. Zuřila, a když jsem jí říkal, že vypadá dobře, neposlouchala mě. Bylo to pro ni důležitější než její život. Den před svým zmizením měla další záchvat a říkala hrozné věci – třeba že nenávidí svůj vzhled a přeje si zemřít,“ vypověděl Francesin přítel Sam Cotton.

Související články

Další články