Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TOTO JSOU PRAVÉ FOTKY! Emma Watson pod útokem hackerů. Hermiona je komplet nahá!

TOTO JSOU PRAVÉ FOTKY! Emma Watson pod útokem hackerů. Hermiona je komplet nahá!
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Potkalo to skoro všechny hollywoodské herečky. Hacker se naboural do jejich telefonu a zveřejnil jejich nahé snímky. Jennifer Lawrence, Scarlett Johansson nebo Kate Upton. U Emmy se dlouho nedělo nic. Světlo internetového světa spatřilo pár odhalených snímků, ale ukázalo se, že je to jenom montáž. Ale tyhle jsou pravé. Emma to již potvrdila. K videu z vany se ale zatím nehlásí.

Pravost snímků a videa potvrdila Emma Watson (26) i její právníci. Uniklo jedno video, na kterém se Emma koupe ve vaně a u toho se natáčí. Jsou vidět její štíhlé nohy, oholený klín a krásná přírodní prsa Emma se rozhodně nemá za co stydět! Aspoň jednou bude mít vzpomínku na to, jak byla mladá a krásná. Decentní záběry, žádné nevkusné pózy.

Další snímky ukazují Emmu při zkoušce plavek. Herečka si zkouší několik typů bikin a kamarádka ji u toho fotí, aby se mohla rozhodnout, ve kterých bude oslňovat v letní sezoně.

Emma má krásnou figuru a je to opravdu kočka. Jenom je zajímavé, že se fotky objevily PRÁVĚ NYNÍ. Do kin jde totiž její snímek Kráska a zvíře. A taková publicita se tvůrcům určitě hodí do krámu.

Související články

Další články