Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

TOTÁLNÍ ŠOK U PAROUBKŮ! Jiří opustil paní Petru! Důvod? Návraty k bývalé manželce Zuzaně!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) je v poslední fázi. Petra neunesla, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou. Otázkou je, zda svého "sexy mozečka" opustila ona, nebo se Jiří sbalil a odešel.

"V každé rodině je něco," takto tajemně okomentoval rozpad manželství Paroubek pro Blesk, který o krachu informoval jako první.

Svůdné Petře prý velmi vadilo, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou (59). Jiří prý s ní chtěl jezdit i na dovolenou. Tak se Petra i se sedmiletou dcerou Margaritou odstěhovala. Nebo spíše utekla do pronajatého bytu v Praze.

Ukázalo se, že Paroubkovy vazby na Zuzanu jsou hodně silné A Petra to nezvládla. Tady prý nezabral ani populární Paroubkův sexy mozek.

Že je u Paroubků něco špatně, naznačila i premiéra muzikálu Ples upírů. Jiří Paroubek se tam objevil sám a přítomným novinářům tvrdil, že Petra je nemocná a je jí špatně. Už tehdy se šuškalo, že to mezi manželi dost skřípe.

Bude zajímavé sledovat, jak si manželé rozdělí majetek včetně vily v Řecku To je domek, který Paroubkovi přinesl dost nepříjemností. Tvrdil, že ho financoval z úspor a z financí, které mu přinesla jeho kniha.

Související články

Další články