Krásná Daniela Peštová (45) je známá tím, že si své soukromí bedlivě střeží, ale přeci jen je pyšná máma a chce ukázat, jak má nadané děti. Jenže naposledy se jí to krutě vymstilo. Když na sociální síť dala fotku Paula Henryho (6), jak sedí do půl těla nahatý u klavíru, tak se do něj jedna paní pustila – kvůli jeho zdraví!

"Danielko, krasné… Určitě je velký talent, ale už teď jsou vidět problémy s držením těla… Oslabená pasová část zad (vyhrbení plus přetažené svalstvo podél zad) a vysoko postavené a odstávající lopatky… Byl by dobrý podporující pohyb… Šla bych na fyzioterapii,“ napsala do komentářů fanynka modelky, která chtěla jen ukázat, že své dítě vede k lásce k hudbě a možná půjde ve šlépějích svého táty Paľa Habery.

Daniela se k tomu radši nevyjádřila. Možná hned radši s malým synkem běžela k doktorovi, aby ho prohlédl a zabránila tak zdravotním komplikacím při jeho růstu. Přeci jen jestli bude u piana vysedávat stále častěji, tak by to mohlo vést k nepříjemné skolióze.

Na druhou stranu jí mohly hřát alespoň komentáře, že malý bude po tátovi hudebník a jestli se jednou přihlásí do SuperStar, kde je muzikant obávaným porotcem. Zdraví je ale rozhodně teď přednější než jeho budoucnost v šoubyznysu.